Radīts labdarības “Pipara burgers”, kas sniegs atbalstu mazajam Markusam!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. oktobris 2018 12:37
775

2018.gada 1.oktobrī Burgeru mājā "Lielais Kristaps" pirmo reizi galdā tika celti īpaši labdarības burgeri - Pipara burgeri. 

Īpašais Pipara burgers tika radīts, lai turpinātu 13 gadīga blogera un youtubera aizsākto labdarības akciju "Pipars Pogai". Labdarības akcijā, kurā blogeris un jūtūberis Pipars izaicinot citus jūtūberus un sekotājus apēst čili piparu vai noziedot vismaz 5 eiro Markusa Bērziņa rehabilitācijai, tika saziedoti 4785 eiro. Bet Markusa rehabilitācijai vēl pietrūkst 3000 eiro. Turpinot aizsākto, blogeris un jūtūberis Pipars (Rojs) nolēma vērsties pie sabiedrības. Rojs kopā ar burgeru māju “Lielais Kristaps” ir radījis jaunus Pipara burgerus. 

Oktobrī no katra pārdotā Pipara burgera, 1 eiro tiks ziedots Markusa Bērziņa rehabilitācijai. Šī ir pirmā reize Latvijas vēsturē, kad Latvijas youtuberi apvienojas labdarības projektam un pirmā reize, kad šādu kampaņu ir aizsācis trīspadsmitgadīgs jaunietis! 

Pipara burgeri radīti katrai gaumei:

-       Pipara burgers ar Latvijā audzētu bio liellopu gaļu,

-       Pipara burgers ar vistas kotleti,

-       Pipara burgers ar svaigu veģetāru plāceni.

“Katrā burgerā vēl ir daļa no manas sirds! Iegādājoties šo burgeru, 1 eiro tiks ziedots Markusa rehabilitācijai! Ja esiet Rīgā un vēlaties ne tikai garšīgi paēst, bet pie viena izdarīt labu darbu, dodaties uz Matīsa ielu 40 un pieprasiet Pipara burgeru! Pipara burgers - Tas ir stilīgi!”, stāsta izveidotājs Pipars. 

Pipara burgerus klātienē var nobaudīt Burgeru mājā “Lielais Kristaps”, Matīsa ielā 40, Rīgā vai pasūtīt ar ēdienu piegādātāju WOLT. No katra pārdotā Pipara burgera, 1 EUR tiks ziedots Markusa rehabilitācijai centrā “Poga”. 

Jauno Pipara burgeru prezentācijas pasākumu vadīja Roja draugs, multimākslinieks un šovmens Roberts Gobziņš. Pasākumu atklāja labdarības organizācijas Ziedot.lv un rehabilitācijas centra POGA dibinātāja un vadītāja Rūta Dimanta. Rojs no Pipars.lv un burgeru māja "Lielais Kristaps" īpašnieki iepazīstināja atnākušos ar burgeru tapšanā izmantotajiem produktiem un cienāja viesus ar tikko pagatavotiem burgeriem un īpašu dzērienu - Green Cola, kuras sastāvā cukurs aizvietots ar stēvijas augu. Pasākumu apmeklēja dažādu mediju pārstāvji, blogeri un youtuberi.

Informācija par Markusu: Sešus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Markusam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture. Lai Markuss dzīvotu pilnvērtīgi, zēnam ir nepieciešama rehabilitācija, kas veicinātu zēna iespēju staigāt patstāvīgi! Markusam var ziedot portālā Ziedot.lv: https://www.ziedot.lv/atbalsts-markusam-berzinam-3138/ziedotaji 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies