Pusdienu piedāvājumā 10! ēdieni

Linduchy
Linduchy 29. jūnijs 2015 20:35
2198

Atkal jauna nedēļa, un atkal dodamies feinā kompānijā pusdienās uz kādu no Rīgas restorāniem. Šodien mēs piezemējāmies pusdienām restorānā VinoMetr Antonijas ielā 13.

Jāsaka uzreiz – šī vieta ir labi pazīstama un pārbaudīta. Nekādi īpaši nepatīkami pārsteigumi nemēdz būt…vismaz nav gadījies.

Tā kā nebijām laicīgi nolēmušas, ka iesim pusdienās tieši uz šo restorānu, tad neveicām galdiņa rezervāciju, līdz ar to brīvi galdiņi bija tikai restorāna iekštelpās … ak, gribējās jau tik burvīgā dienā pusdienot terasē, bet nekas.

Restorāns piedāvā diezgan plašu izvēli biznesa pusdienu ēdienkartē – šonedēļ tie ir 10 dažādi ēdieni. Piedāvājumā gan zupas un salāti, dažādi pamatēdieni un deserti. 1 ēdiens – EUR 4.15; 2 ēdieni – 6.95; 3 ēdieni – EUR 9.80. Tā kā šis ir vīnu restorāns, tad vienu no ēdieniem piedāvā aizvietot ar glāzi mājas vīna.

Mana šodienas izvēle – garšaugos ceptu jauno biešu salāti ar salātlapām, siera krēmu, grauzdētiem valriekstiem un aveņu etiķa vinegretmērci, bet desertā – jogurta saldējums ar cukurotām meža zemenēm.

Salāti ļoti vasarīgi un gardi. Jaunās bietītes ir īstā vērtība vasaras vidū. Un mērcīte – ļoti, ļoti laba. Laikam vajadzēs nopirkt aveņu etiķi un paeksperimentēt savā virtuvē :)

Jogurta saldējums bija patīkami skābens – kopā ar cukurotām meža zemenītēm veidoja brīnišķīgu garšas kombināciju. Karstai vasaras dienai ideāli!

Šī noteikti ir viena no tām vietām, kur varu droši ieteikt ieturēt maltīti – vai tās būs biznesa pusdienas, vai vakara pasēdēšana ar draugiem, vai brīvdienu vēlās brokastis – šī vieta neliks vilties.

Bilde: https://www.facebook.com/vinometr

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies