Projekts „SATIKŠANĀS MŪZIKĀ 2019” izsludina dalībnieku pieteikšanos

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 18. marts, 15:20:44
Projekts „SATIKŠANĀS MŪZIKĀ 2019” izsludina dalībnieku pieteikšanos

Ir sākusies pieteikšanās Latvijas talantu vasaras projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 8.līdz 14.jūlijam norisināsies Jaunpils pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājai Agnesei Rakovskai un grupai “Triānas parks”. Visi interesenti vecumā no 6 līdz 21 gada vecumam aicināti pieteikties līdz 21.jūnijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā www.satiksanas.lv. 

Projekta laikā kopā ar Agnesi un viņas skatuves kolēģiem un draugiem projekta dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves kultūru, apmeklēt vokālās nodarbības, piedzīvot radošas meistarklases, kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību, runas nodarbības, piedalīties etīdēs un improvizācijās. Tās ir nodarbības, kuras dzīvē palīdz un noder visās jomās un veicina personības izaugsmi un pilnveidošanos. 

Tāpat projekta dalībniekiem būs iespēja muzicēt “dzīvajā” kopā  ar pavadošo sastāvu, kas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks dzīvajā izpildījumā. Gatavojoties šim notikumam, nedēļas garumā tiks veidota jauna koncertprogramma kopā ar grupu “Triānas parks”. Šajā vakarā uz skatuves Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem būs iespēja satikties ar Latvijas šovbiznesa aktuālajiem un pieprasītajiem mūziķiem. 

Noslēguma koncerts notiks 14.jūlijā plkst.16 Jaunpils estrādē, un tā būs lieliska muzikālā atskaite par rosīgajā nedēļā paveikto un piedzīvoto. Biļetes uz koncertu, kuru apmeklēt aicināts ikviens, būs pieejamas Jaunpils pilī koncerta dienā. 

“Šī ir arī Tava iespēja izbaudīt muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistajā Jaunpils pilī, gūstot iedvesmu no māksliniekiem, mācoties, pilnveidojoties un uzzinot, kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību!” aicina projekta rīkotāji, atgādinot vārdus no projekta himnas: “...un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sevi un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!”  

Pieteikties aicinām laikus, jo vietu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv.