Postapokaliptisks romāns - "Vongezers"

Linduchy
Linduchy 1. decembris 2019 17:38
905

Gripa. Katru gadu uz planētas ar to saslimst miljoniem cilvēku. Mēs esam pieraduši to uzskatīt par neizbēgamu ļaunumu, bet tādu, kuru spējam uzveikt. Kāds paliek mājās un dzer zāles, kāds staigā apkārt, aplipinot arī citus... Bet kas notiktu, ja kādu dienu šāds vīruss neuzveicams, un karantīnas dēļ tiktu slēgtas skolas, slimnīcas un pat pilsētas?
Kad vīruss Maskavā izraisa epidēmiju un drīz vien izvēršas pandēmijā, vienpadsmit maskavieši apvieno spēkus, lai kopā pārvarētu bīstamo ceļu uz Karēliju, kur cer patverties drošībā. Brauciens ved pāri visai valstij. Vai viņiem pietiks degvielas un pārtikas? Vai izdosies veiksmīgi veikt tālo ceļu, braucot pa bedrainiem un aizputinātiem Krievijas ceļiem? Katrs kilometrs ir konfrontācija ar nāvi, nezināmām briesmām, greizsirdību un bailēm, katra stunda – cilvēcības pārbaudījums. 
Nekādu garantiju, nekādas aizsardzības, tikai bailes, cerība un vēlme izdzīvot.

Parastos apstākļos rakstnieces Janas Vagneres postapokaliptiskais romāns nebūtu mana lasīšanas izvēle Nr.1, bet tā nu sagadījās, ka aptrūkās lasāmvielas, un manās rokās nonāca šī grāmata.

Stāsts izrādījās necerēti aizraujošs un labs. Grāmatu bija ļoti grūti atlikt malā, lai dotos pie miera. Pēc lasīšanas galvā turpināja attīstīties sižets. Pateicoties detalizētam aprakstam, ļoti viegli radās klātesamības efekts - lasot šo postapokaliptisko romānu, es kļuvu par vienu no grupas. Prātoju, ko ņemtu līdzi es, ja rastos šāda situācija. Kurp es dotos, lai glābtos no nāvējošās slimības. Kā rīkotos situācijā, kad ir jācīnās par izdzīvošanu. Kādas emocijas pārņemtu mani, ja būtu jāatstāj viss, ko tu mīli un esi veidojusi gadiem ilgi, zinot, ka, iespējams, nekad vairs neatgriezīsies.

Katra lapaspuse kutināja nervus - kurš no grupas izdzīvos, bet kuram būs jāmirst. Katra rindkopa uzturēja spriedzi un lika just līdzi grāmatas varoņiem, ar šermuļiem iedomāties tos skatus, kuri bija aprakstīti stāstā. Katrs teikums radīja izsalkumu - lasīt vēl un uzzināt, ar ko tas viss beigsies.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Claudia.Klein 27. februāris 2020 18:26

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā