Populāri mūziķi aicina uz lielo Līgoparka festivālu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. jūlijs 2018 11:53
664

3.augustā Stopiņu novada Līgo Parka estrāde, kā ik gadu, gaida savus uzticamākos labas latviešu mūzikas cienītājus Lielajā LĪGO PARKA FESTIVĀLĀ.

Sākot ar plkst.19, estrādi pieskandinās labākās latviešu grupas un mūziķi „Apvedceļš”, „Dakota”, „Galaktika”, „Kantoris 04”, „Zeļļi”, „Klaidonis”, „Tequila Band” un „Rumbas kvartets”, bet mūzikas gardēžus noteikti iepriecinās latviešu estrādes leģendas Žorža Siksnas uzstāšanās. Ieeja – no plkst.18.

Pēc pusnakts pie DJ pults stāsies Roberts Lejasmeijers un iegriezīs patiesi karstu vasaras ballīti, bet pasākuma konferansjē lomā iejutīsies jaunais talantīgais dziedātājs  Mārtiņš Ruskis.

„Stopiņu novada Līgo parks, kas izveidots pirms trīsdesmit gadiem – 1988.gadā -,

ir izveidojies par dabisku kultūrvēsturisku latviskā mantojuma saglabāšanas vietu un izziņas avotu, turklāt tas ir pirmais parks pasaulē, kur pagodināti latvju raksti: šeit apskatāmas vienpadsmit latvju rakstu zīmju akmens skulptūras, kuru autors ir izcilais tēlnieks Uldis Sterģis. Un, manuprāt, šā parka plašā brīvdabas estrāde ir lieliska vieta svētku svinēšanai un pasākumu rīkošanai. Tāpēc aicinu vasaras noslēdzošo mēnesi iesākt ar īpašu noskaņojumu īpašā pasākumā,” uzsver festivāla producents Jānis Gailītis.

Viņš arī mudina ieplānot savu labas latviešu mūzikas piedzīvojumu laikus, neatliekot  biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo pasākuma dienā biļetes būs dārgākas!

Iepriekšpārdošanā biļetes var iegādāties par 7 EUR „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv un Ziedu veikalā pie „Lata” Institūta ielā 3. Pasākuma dienā biļetes cena būs 10 EUR.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies