Pļāpiņa

Autors: hiperkeri, 2014. gada 19. marts, 21:20:30
Pļāpiņa

Sveikas,dāmas!

Šis ir viens no sen necilātām manām blogu tēmām- pļāpa:)

Vienkārši-no manas mājas uz jūsējo,no manas sirds-uz Tavu:)

Kā jums iet? Un kā man iet? Man..Zini,nesūdzos. Bet ir grūti. Vispār jāsaka,ka man ir baigi paveicies  ar dzīves apstākļiem- neesmu ne miljonārs,ne arī nav nevienam nekas jālūdz,paldies tētiņam par to,taču pavasaris laikam dara savu(un hormoni arī,he he). Pirms kāda laika,apmēram pirms mēneša,bija kādu nedēļu galīgi slikta pašsajūta-slikta dūša,nelabumi,minimāla temperatūra dažreiz,nespēks. Ko lai dara-pavasara vitamīnu trūkums un darbs ar bērniem dara savu. Tad es iemācījos turēt svētumā savu brīvo laiku. Nopietni,dāmas, nepārdedziet!! Uzzinot kādu dzīvesstāstu kādai dāmai par neatlaidību darba jomā,sadegšanu un to,kā var palikt bez redzes caur vienkāršiem vīrusiem- tāpēc ir vīrieši,lai cīnītos. Mums ir jāsaudzē pirmām kārtām sevi un tad-viss pārējais.

Vēl arvien,protams,nīgruma pilns periods(tas viss iestājās ar saules parādīšanos mūsu platuma grādos. Nu tik uzmācīga!!! Bet es patiesi nopriecājos,vismaz-salīdzinot ar šodienu,kad visu dienu drēgns,paslapjš laiks..vē..),kad gribas slinkot,gulēt gultā, un visa diena izvēršās neproduktīva. Tas ir tik kaitinoši!!

Tāpēc es arī radīju tos Pufinus(pupu mafinus:D)-lai uzņemtu vairāk proteīna(jo nav spēka,ja neēdu!),un izveidoju sev vingrošanas programmu smukām,skulpturētām kājām un dibenam,pie reizes nostiprinot apakšējos vēdera un korsetes muskuļus apkārt mugurai. VIsu pagājušo nedēļu noņēmos,ka joki mazi. Jāsaņemas,jo 2 dienu brīvdiena draud pāraugt 3 dienu atelpā. Tāpēc laikam jābeidz rakstīt un jāiet cilāt dibens:D

Gribu uzjautāt ikvienai no jums-kas jums šomēnes liek justies labi?

P.S. Kura no jums paspēja saulainajās dienās jau ārā uzvilkt kurpes??:D es nebiju tik drosmīga,bet ir novērots,ka pa Rīgu jau dāmas kurpītēs defilē. Ahh,pavasari,pavasari..