Pļāpiņa

hiperkeri
hiperkeri 19. marts 2014 21:20
2058

Sveikas,dāmas!

Šis ir viens no sen necilātām manām blogu tēmām- pļāpa:)

Vienkārši-no manas mājas uz jūsējo,no manas sirds-uz Tavu:)

Kā jums iet? Un kā man iet? Man..Zini,nesūdzos. Bet ir grūti. Vispār jāsaka,ka man ir baigi paveicies  ar dzīves apstākļiem- neesmu ne miljonārs,ne arī nav nevienam nekas jālūdz,paldies tētiņam par to,taču pavasaris laikam dara savu(un hormoni arī,he he). Pirms kāda laika,apmēram pirms mēneša,bija kādu nedēļu galīgi slikta pašsajūta-slikta dūša,nelabumi,minimāla temperatūra dažreiz,nespēks. Ko lai dara-pavasara vitamīnu trūkums un darbs ar bērniem dara savu. Tad es iemācījos turēt svētumā savu brīvo laiku. Nopietni,dāmas, nepārdedziet!! Uzzinot kādu dzīvesstāstu kādai dāmai par neatlaidību darba jomā,sadegšanu un to,kā var palikt bez redzes caur vienkāršiem vīrusiem- tāpēc ir vīrieši,lai cīnītos. Mums ir jāsaudzē pirmām kārtām sevi un tad-viss pārējais.

Vēl arvien,protams,nīgruma pilns periods(tas viss iestājās ar saules parādīšanos mūsu platuma grādos. Nu tik uzmācīga!!! Bet es patiesi nopriecājos,vismaz-salīdzinot ar šodienu,kad visu dienu drēgns,paslapjš laiks..vē..),kad gribas slinkot,gulēt gultā, un visa diena izvēršās neproduktīva. Tas ir tik kaitinoši!!

Tāpēc es arī radīju tos Pufinus(pupu mafinus:D)-lai uzņemtu vairāk proteīna(jo nav spēka,ja neēdu!),un izveidoju sev vingrošanas programmu smukām,skulpturētām kājām un dibenam,pie reizes nostiprinot apakšējos vēdera un korsetes muskuļus apkārt mugurai. VIsu pagājušo nedēļu noņēmos,ka joki mazi. Jāsaņemas,jo 2 dienu brīvdiena draud pāraugt 3 dienu atelpā. Tāpēc laikam jābeidz rakstīt un jāiet cilāt dibens:D

Gribu uzjautāt ikvienai no jums-kas jums šomēnes liek justies labi?

P.S. Kura no jums paspēja saulainajās dienās jau ārā uzvilkt kurpes??:D es nebiju tik drosmīga,bet ir novērots,ka pa Rīgu jau dāmas kurpītēs defilē. Ahh,pavasari,pavasari..

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 20. marts 2014 21:37

Jūs arī slimojat? Man tiešām liekas,ka beidzot ir tas punkts,kad izsmelti visi vasaras un rudens vitamīni.

hiperkeri 20. marts 2014 21:36

Jelgavā vienīgie sniegpulkstenīši bija manāmi pie Cukurfabrikas stacijas privātmājiņu rajoniņā. Tomēr izdevās atrast:)

b564 20. marts 2014 10:26

Šomēnes mani priecē pavasara sajūta, putnu čivināšana, pirmais tauriņš (raibs, tātad raiba vasara) un pirmās sniegpulkstenītes, kuras izmeklējos pa visu Jelgavu.
Lai arī saulainās dienas man likās dikti siltas, tomēr kurpēm nesaņēmos.. kādas kurpes, ja jāpaspēj atrādīt jaunos pavasara zābaciņus :$

Emmy 19. marts 2014 22:14

Nezinu, braucu ar velo jau kādas divas nedēļas ( izņemot dienu, kad bija sniegs ), staigāju sporta apavos... cimdus un cepuri gan vēl izmantoju dēl auksta vēja...piejūras pilsētas mīnuss.
Esmu šobrīd saaukstējusies... Viss ir tā kā jābūt īstā pavasari. ;)

Kerstyna 19. marts 2014 22:13

Man visas ziemas drēbes jau ir ievasarotas. Mājās lazarete. Bet IR pavasara sajūta un to nekas nevar nokaut :D

hiperkeri 19. marts 2014 22:00

jā,arī es jau biju paspējusi šalles un cepures izmazgāt,salocīt un smuki čučēt nolikt:) Pat mēteli nomainīju,bet ziemas variantu tālu nenoliku..laikam-ar gudru ziņu..

Nikte 19. marts 2014 21:56

Paspēju tikai mētelīti nomainīt un saķert aukstumpumpu :D

mazaa raganina 19. marts 2014 21:44

Es uz darbu jau kādu brīdi defilēju botiljonos un pavasara mētelīšos. 'Pēc sniega stihijas nācās atgriezties pie ziemas mēteļa un zābakiem,kuri jau bija nolikti uz vasaras guļu.Gaidu pavasari!