Plāno kāzas šogad? Aktuālākie kāzu trendi 2021. gadā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. februāris 2021 13:06
1796

2020. gads ieviesa daudz pārmaiņu mūsu dzīvē. Pandēmija un ieviestie ierobežojumi lika atcelt ne vienas vien svinības, arī kāzas. Ar cerībām un izaicinājumu lūkojoties uz 2021. gadu, apkopojām aktuālākās tendences kāzu rīkošanai šogad.

Ievērojot piesardzību, kāzu industrijas pārstāvji iesaka plānot nelielas kāzu svinības ar ierobežotu viesu skaitu, kā galveno akcentu izvēloties mājīgumu un intīmu gaisotni, savukārt kāzu ceļojumam izvēlēties drošu galamērķi, apsverot iespēju apceļot savu valsti un atbalstot vietējo tūrisma nozari.

20210202124850-76938.jpg 

Izvēlies vietējo un samazini ietekmi uz apkārtējo vidi

Paredzams, ka arī 2021. gadā būs spēkā dažādi ierobežojumi plašu svinību rīkošanai. Ja šobrīd sāc plānot kāzas vasaras mēnešos vai rudenī, ieteicams pieturēties pie minimāla viesu skaita. 

Pandēmija ir ieviesusi noteiktas pārmaiņas arī uzskatos, tāpēc šobrīd aktuālākajās tendencēs ir nelielu kāzu svinību rīkošana piemājas dārzā vai terasē. 

Lai noorganizētu svinības, aicini talkā ģimeni, draugus un pat kaimiņus. 

Dekorēšanas procesā atsakies no vienreizlietojamiem dekoriem, kas pēc kāzu svinībām tiktu izmesti atkritumos. Apsver domu dekorācijās izmantot vietējos augus un ziedus. 

Lai samazinātu ietekmi uz vidi un izvairītos no lieka stresa neparedzētos gadījumos, izvēlies vietējos ēdinātājus, kas piegādās svētku mielastu svinību vietā, nepavadot ilgu laiku ceļā.

Vēlies atbalstīt vietējos restorānus un izbaudīt patiesi izsmalcinātu maltīti savā kāzu dienā. Šobrīd restorāni izbraukumu banketiem piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus.

Šis ir laiks, kad vari atbalstīt vietējos ražotājus - piemēram, kāzu svinībām izvēlies vietējos vīnus, sidrus, alu un citus dzērienus. Plānojot kāzu mielastu, vari sazināties ar vietējām vīna un alus darītavām. 

20210202125654-69399.jpg 

Vairāk krāsu

Varētu teikt, ka 2020. gads tika pavadīts vienmuļos toņos. Šogad topā ir krāsas un to daudzveidība. Klasiskā baltā kāzu elegance 2021. gadā tiek papildināta ar dzīvespriecīgām krāsām. Kāzām šogad ir jābūt spilgtām.

Kombinējot dažādas krāsas, ieteicams gan neaizrauties, lai svinību vieta un svētku galds neatgādinātu karnevālu. 

20210202125845-34072.jpg

Ilgtspējīga mode

Kāzu rīkotāji iesaka rūpīgi apdomāt kāzu garderobes izvēli. 2021. gada tendence ir tērpi, kurus varēsi uzvilkt vēlreiz - kāzu gadadienā vai apmeklējot kādu saviesīgu pasākumu. Savām kāzām vari izvēlēties gan kleitu klasiskā stilā, gan kokteiļkleitu, gan arī elegantu kostīmu vai arī gaisīgu un vieglu tērpu, kas noderēs arī kāzu ceļojumā vai vasaras ballītē.

Kāzu kleitu šogad vari izvēlēties ne tikai baltā krāsā. Lielajai dienai ir piemēroti arī maigie un gaisīgie pasteļtoņi. Ja esi spilgta personība - šogad ir īstais laiks izvēlēties kāzu kleitu košā tonī. Uzdrīksties izcelties!

Nav noslēpums, ka šobrīd ir daudz neziņas par notiekošo un nākotni. Plānojot kāzu tērpu budžetu, esi apdomīga. Šis nav piemērotākais laiks izšķērdībai, taču neaizmirsti par kvalitāti.

Kāzu apavu modē galvenais princips ir ērtums. Aizmirsti par augstiem papēžiem, ciešām laiviņām, kas vasaras karstumā un uztraukumā vien sagādās neērtības un pat sāpes. Tavai lielajai dienai ir jābūt skaistai. Neļauj nepiemērotiem apaviem aizēnot tavus brīnišķīgos svētkus.

20210202125919-24052.jpg 

Kāzas pludmalē

Kāzu industrijas pārstāvji ir pārliecināti, ka 2021. gadā, pēc ilgstoši pavadītiem mēnešiem mājās, mēs visi vēlēsimies vairāk brīvības. 

Šogad aktuālakajās tendencēs būs boho stila kāzas pludmalē. Plānojot kāzas, vari apsvērt ne tikai laulības ceremoniju pludmalē, bet arī svētku mielastu skaisti izdekorētā nojumē. Viens no trūkumiem - smiltis.

20210202130105-78695.jpg

Kāzu tematika - pasaules apceļošana

Nav zināms, kad striktie ceļošanas ierobežojumi tiks atcelti, bet skaidrs ir viens - 2021. gad kāzu tendencēs ceļošanas motīvi ir visnotaļ aktuāli.

Kā jūs satikāties? Vai jums ir kopīga ceļošanas pieredze? Varbūt jūs abi jūsmojat par kādu noteiktu vietu, kuru vēlētos apmeklēt kopā? Kāzu tematika romantiskās Toskānas stilā vai eksotiskā Bali stilā. Izvēle ir tik plaša! Gan tērpā, gan dekorācijās, gan ēdienos iekļaujiet detaļas, kuras ir saistītas ar jūsu sapņu galamērķi.

20210202130128-38849.jpg

Nostalģija

Kāzu foto ir viena no svarīgākajām lietām, kas iemūžina dzīves skaistāko dienu. Romantiska fotosesija divatā un, protams, arī svinību bildes ar ģimeni un pārējiem viesiem.

2021. gadā svinību iemūžināšanas tendencēs ir ne tikai fotogrāfu un videooperatoru, bet arī dronu piloti, kas palīdzēs iemūžināt kāzu dienu no putna lidojuma.

Ņemot verā, ka 2021. gadā aktuālas būs nelielas un pat ļoti mazas kāzas, šis ir piemērotākais laiks, kad svinībām var izmantot nostalģijas apvītus priekšmetus - iespējams, vecvecāku skaisto porcelāna trauku servīzi vai svečturus. 

Šogad kāzās vari godināt savu senču piemiņu, iekļaujot kāzu tērpā vai svinību vietas dekorēšanās vēsturiskas lietas. Piemēram, vecmāmiņas auskari lieliski papildinās vintage stila kāzu tēlu.

20210202130348-82617.jpg 

Neaizmirsti par izklaidēm

Pēc ilgstoši pavadīta laika mājās, skatoties Netflix, bez aktīvām izklaidēm un socializēšanās, 2021. gadā tauta alkst deju, dziesmu, rotaļu un atrakciju. 

Protams, kāzas ir jaunā pāra diena, taču par viesu izklaidēšanu nevajadzētu aizmirst, ja reiz tiek plānotas kāzas ar viesiem. Dejas līdz rītausmai, atrakcijas un spēles - lai kāzās valda prieks un smiekli (paturot prātā piesardzības noteikumus).

20210202130600-97938.jpg 

Dāvanas

2020. gadā daudziem no mums nācās iztikt bez kuplām svinībām dzimšanas dienās un pat Ziemassvētkos, izpalika arī dāvanas. Iespējams, ka jūs abi vēlaties saņemt dāvanā no viesiem kaut ko īpašu. Lai atvieglotu viesiem dāvanas izvēles procesu, jūs varat sagatavot interneta vietni ar vēlamo dāvanu sarakstu, var norādīt, ka vislabākā dāvana būtu atbalsts kāzu ceļojumam vai kādam citam mērķim.

Taču prieku var sagādāt ne tikai dāvanu saņemšana, bet arī dāvināšana. Labdarības projektu atbalstīšana ir viens no lielākajiem trendiem pēdējā laikā, tāpēc arī kāzu dienā jūs varat izvēlēties kādu cēlu mērķi, kam sniegt palīdzību ar savu aicināto viesu starpniecību.

Skaistus un priecīgus svētkus!

Foto: www.pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies