Pilsētas festivāls „Miera ielas Vasarsvētki”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. maijs 2014 00:59
1315

24.maijā Miera ielas radošajā kvartālā jau trešo reizi notiks vērienīgais pilsētas festivāls „Miera ielas Vasarsvētki”. No plkst. 12.00 līdz 23.00  festivāla apmeklētājus sagaida īpaša svētku programma ielas garumā no Brīvības ielas līdz pat Rīgas pilsētas Dzemdību namam.

Par muzikālajām izklaidēm uz brīvdabas koncerta skatuves visas dienas garumā gādās grupas Starmetis, Turuntur, UP, Aon, Anna Kijevā, The Coco’nuts, Šiški & Tabačok un citi dažādu mūzikas žanru izpildītāji. Savukārt uz Annas ielas teātra mīļus izklaidēs Dailes teātra jaunie aktieri, klaunādes grupa „Mirabilibus”, leļļu teātra trupa, cirka mākslinieki, improvizācijas teātri un citas teātra trupas. Svētku viesus priecēs arī perkusiju grupas Samba de Riga šovs afro-brazīliešu bungu ritmos.

Svētku laikā darbosies arī Miera ielas Zaļais tirdziņš, kurā varēs iegādāties bioloģisko zemnieku saimniecību produktus un iepazīties ar tiešās tirdzniecības kustību. Vērtīgo lietu tirdziņā piedalīsies retro mantu tirgotāji, dizaineri, mākslinieki.

20140515005914-63206.jpg

Tradicionālo amatu prasmju un zināšanu darbnīcā „Sanākat’i sētiņā” apmeklētāji varēs gūt ieskatu Latviskajās tradīcijās veikala „M50” pagalmā. Darbosies rotkaļa darbnīca, rokdarbu darbnīca, kā arī būs iespēja iemēģināt īstu podnieka ripu. Savukārt  no pirtnieces un zālīšu zinātājas varēs uzzināt par dažādu augu ārstnieciskajām īpašībām.

Īpaša svētku programma paredzēta tieši bērniem. Ikviens mazais festivāla apmeklētājs varēs piedalīties papīra pārvērtību darbnīcā, bambusa puķu podu radīšanas un apgleznošanas darbnīcā, šokolādes fabrikas „Laima” darbnīcās, kuģīšu izgatavošanas un peldināšanas darbnīcā, komiksu žurnāla „Kuš!” un izdevniecības „Liels un mazs” darbnīcās kā arī daudzās citās svētku aktivitātēs. Būs iespēja arī apdrukāt savu līdzpaņemto krekliņu vai auduma maisiņu.

20140515005835-85186.jpg

Velo cienītāji varēs apmeklēt CSDD velo pagalmiņu, kurā būs iespēja piereģistrēt savu velosipēdu, iegūt vadītāja apliecību vai piedalīties veiklības trasē. Savukārt „Rīgas Veloserviss” piedāvās atpūtas zonu un 3D spēli velo faniem. Festivāla apmeklētājiem būs iespēja doties ekskursijā pa Miera ielu un Lielajiem kapiem gida pavadībā. Apmeklētājus priecēs arī glezniecības plenērs ielas garumā, fotostūrīši, dažādas performances, mākslinieku izstādes un daudzas citas Miera ielas veikaliņu un darbnīcu sarūpētas aktivitātes.


Miera ielas Republika, vadoties pēc šā gada Vasarsvētku tēmas- kaimiņu būšana- savās ielās uzņems Užupes Republiku- Viļņas radošo kvartālu.  Performances formā tiks iesvētīts kaimiņu republikas vēstnieks Miera ielā. Vadoties pēc abu Republiku līdzībām- romantiskajiem pagalmiņiem un tramvaja- Užupes Republikas aizsācējs Tomas Čepaitis sniegs runu/ meditatīvu pastaigu pa iekšējiem un ārējiem pagalmiem.


Festivālu organizē biedrība „Miera ielas Republika”, atbalsta Rīgas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds.


Miers ir maldīgs- iela dzirkstī!

Vairāk informācijas par festivālu meklēt:

www.mieriela.lv

www.facebook.com/mieriela

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam