Pils kafejnīca Tukumā

Linduchy
Linduchy 3. marts 2019 15:40
1017

Tukuma puse ir bagāta ar skaistām pilīm un muižām - Durbes pils, Jaunmoku pils, Šlokenbekas muiža, Jaunpils pils, Rūmenes muiža u. c. Šajā pusē ir apskatāmas ne tikai glītas ēkas, bet arī skaisti dabas objekti un citas interesantas vietas.

Kad tūrisma alkas ir piepildītas, protams, ir jāpadomā par maltītes ieturēšanu. Kur paēst Tukumā? Kafejnīcu šeit ir pietiekami daudz, tāpēc katrs var atrast kaut ko sev piemērotu. Šoreiz mani uzrunāja Pils kafejnīca Tukumā - Pils iela 6A, Tukums.

20190303151020-87296.jpg

Kafejnīcas interjers ir ieturēts senatnīgā stilā - milzīga lustra, paklājiem klātas grīdas, majestātiski mīkstie krēsli. Kafejnīcas telpas ir iekārtotas divos stāvos - ir gan galvenā zāle, kur var ērti sēdēt mīkstos dīvāniņos, gan otrais stāvs tornī ar romantisku noskaņu, gan arī puslīdz noslēgta niša ar lielu galdu un elegantiem, pils atmosfērai atbilstošiem mīkstajiem krēsliem. Tieši šo nišu izvēlējos pusdienu ieturēšanai.

Pēc brīža viesmīle atnesa ēdienkarti un suši karti. Tas mani nedaudz izbrīnīja, jo suši kaut kā nepiestāv šāda veida kafejnīcai. Tikai tad ieskatījos kafejnīcas Facebook vietnē un atklāju, kas šobrīd šī vieta tiek dēvēta par Pils Sushi. Lai nu tā būtu, bet mani tomēr suši nepārliecināja, tāpēc izpētīju tradicionālo ēdienu piedāvājumu.

20190303151533-85433.jpg 

Tā kā sirdī valda pavasaris, arī uz šķīvja biežāk izvēlos redzēt kaut ko zaļu. Pils kafejnīcas ēdienkartē mani uzrunāja veģetārais ēdiens - zaļās pākšu pupiņas ar riekstu mērci.

Porcijas šajā kafejnīcā ir diezgan lielas, bet pusporciju pasūtīt nav iespējams. Labi, ka nepasūtīju desertu, jo jau pamatēdiena porciju bija diezgan problemātiski apēst, lai arī tas bija ļoti garšīgs. 

Zaļās pākšu pupiņas nebija pārgatavotas, saglabāja nedaudz kraukšķīgu garšu. Siltā riekstu mērce lika aizmirst par diētu - ļoti trekna un sātīga. Garšu kombinācija - saskanīga. Ja kāds jums saka, ka ar veģetāru ēdienu nevar kārtīgi paēst, aizvediet šo cilvēku uz Pils kafejnīcu Tukumā, lai pierādītu pretējo.

Vieta ar savu auru, gardu ēdienu un milzīgām porcijām. Pils kafejnīcā izsalkumu un slāpes remdēt nav problēmu. Personāls ir ļoti jauks un atsaucīgs - gatavi pagatvot arī tādu dzērienu, kas nav iekļauts dzērienkartē.

Iesaku!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies