Pieviltie

Linduchy
Linduchy 28. septembris 2017 13:05
1111

Kādu rezultātu var sagaidīt no stāsta, kurā uzmanības centrā ir jauns un izskatīgs, lai arī ievainots, kareivis un ilgu pārņemtu, vientuļu jaunu sieviešu pansija?

Režisore Sofija Kopola ir radījusi kaislību, greizsirdības un cerību piepildītu drāmu, kurā ir sapulcinājusi patiesi talantīgus aktierus – Nikolu Kidmenu (Nicole Kidman), Kirstenu Danstu (Kirsten Dunst), Ellu Faningu (Elle Fanning) un Kolinu Farelu (Colin Farreell).

Pilsoņu karš rit pilnā sparā. Uzticēties nevar nevienam, jo arī kareivji ir tikai cilvēki, arī viņiem ir nepieciešams ēdiens un sieviešu maigums. Ir jāslēpj pēdējā burbona pudele, pagalma dārzā izaudzētie labumi, vistas un govs, kā arī nedrīkst aizmirst par sava goda saglabāšanu, bet kārdinājums ir tik liels…

Nikolas Kidmenas atveidotā Marta vada klusu un noslēgtu meiteņu pansiju ASV dienvidos, cenšoties iemācīt meitenēm tikumu, rokdarbu smalkumus, muzicēšanu un rūpes par saimniecību. Viņas ir pielāgojušās kara apstākļiem un iemācījušās izdzīvot, nodrošinot sev iztikai visu nepieciešamo ar savu darbu. Pansijas iemītnieču ikdiena ir izplānota līdz sīkumam. Bet rāmo dzīves ritumu izjauc ievainota kareivja ierašanās. Viņš ir no ienaidnieku karaspēka, viņš ir svešinieks, viņš ir vīrietis. Ir neskaitāmi iemesli, lai bītos no viņa un nekavējoties izdotu kareivju patruļai. Taču kārdinājums un cerības kristīgo vērtību aizsegā mudina atļaut vīrietim palikt namā.

Viņš ir jauns un izskatīgs. Viņš ir kareivis, kurš ir piedzīvojis cīņaslauka briesmas un ieskatījies nāvei acīs. Viņš ir izslāpis pēc maiguma un miera. Un jaunais kapteinis cer savas ilgas piepildīt šajā namā, burvīgu dāmu kompānijā, neapzinoties, kādas briesmas viņu sagaida.

Mīlas kārdinājums, cerības un greizsirdība. Katrai no viņām ir savas cerības attiecībā uz izskatīgo kapteini. Kuru no dāmām izvēlēsies jaunais vīrietis? Un kā pārvarēt greizsirdību? Vai maz tas vispār ir iespējams?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies