Piesakies pirmajam brīvdabas krāmu tirdziņam Spīķeros

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 20. maijs, 01:21:23
Piesakies pirmajam brīvdabas krāmu tirdziņam Spīķeros

Līdz 1. jūnijam ikviens, kurš sirdī jūt tirgotāja talantu un kam mājās skaistas lietas ir saradušās nedaudz par daudz, aicināts pieteikties pirmajam brīvdabas krāmu tirdziņam „Riga Flea Market”, kas norisināsies 7. jūnijā un būs kā atklāšanas pasākums ikmēneša krāmu tirdziņiem Spīķeru laukumā vasaras sezonā.

„RIGA FLEA MARKET” jeb Rīgas krāmu tirdziņš ir jauns projekts, kurā apvienojušies Spīķeru kvartāls un vintage entuziasti, apvienība Retro Spectro, ar mērķi iedibināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas pašā Rīgas centrā – Spīķeros. Dalībai Riga Flea Market aicināts pieteikties ikviens, kurš vēlas tirgoties ar oriģināliem, antīkiem  un dizaina priekšmetiem, krāmiem, apģērbu, apaviem,  rotām, aksesuāriem un citām skaistām un noderīgām lietām.

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētaja: „Kopš 14.gs. Spīķeru kvartāls kalpoja par vietu kravas kuģu iekraušanai un izkraušanai un tajā tika izmitinātas vairākas noliktavas precēm, kuras tika tirgotas Rīgā. Līdz ar to tirgošanās gars Spīķeru radošajam kvartālam nav svešs un jau šovasar sadarbībā ar Retro Spectro mēģināsim iedzīvināt tirgošanās andeli kvartāla vēsturiskajā un plašajā laukumā, tāpēc aicinām pieteikties visus tirgoties gribētājus, jo vietas pietiks visiem!”

Linda Ezerkalna, apvienība Retro Spectro: “Jau vairākus gadus organizējam Open Air Vintage festivālu, kur satiekas tie, kam iekŗājušās sendienu pērles un tie, kas tās meklē. Taču ir sajūta, ka vasarā Rīgai noteikti vajadzīgs regulārs krāmu tirdziņš, kurā ikviens var izlikt tirgošanā “krāmus”, kas kādam citam var izrādīties īsti dārgumi. Mēs būtu patiešām gandarīti, ja Riga Flea Market šovasar kļūtu par galvaspilsētas centrālo krāmu tirdziņu ar plašāko piedāvājumu.”

Sīkāku informāciju par dalību tirdziņā „Riga flea market”, kā arī aizpildīt pieteikšanās anketu iespējams Spīķeru mājaslapā: www.spikeri.lv.