Piektdien tiks atklāts jauns naktsklubs "Baseins"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. septembris 2013 10:49
1946

Šo piektdien, 6.septembrī, tiks atklāts jauns naktsklubs Baseins, kas savu mājvietu atradis pašā Rīgas centrā, Raiņa bulvārī 21. Par kluba mūzikas pārraugu kļuvis DJ un radio cilvēks Artis Volfs, kas ir ne tikai kluba nosaukuma autors, bet arī viens no kluba koncepta ideju ģeneratoriem.

Jauni iespaidi, draugi, aizraujošs interjers, radoša un nepiespiesta atmosfēra, lieliska mūzika, krāsainas videoinstalācijas - tas viss, un vēl vairāk būs apvienots Baseinā.

Kluba interjera veidošanā izmantoti dabīgi materiāli, kas rada mājīgumu un siltumu. Baseinā darbosies lounge stūrītis, kur būs iespēja baudīt īpašajā kokteiļu bārā pagatavotos krāsainos un daudzveidīgos kokteiļus, kā arī mēroties galda futbola prasmēs.

Klubs būs atvērts no ceturtdienas līdz sestdienai, un saviem apmeklētājiem piedāvās trakulīgas dejas līdz rīta gaismai. Par kluba muzikālo skanējumu nedēļas nogalēs rūpēsies Latvijā iecienīti DJ: Toms Grēviņs, Egons Reiters, Artis Volfs, DJ Rudd, DJ Dub:ra, DJ All-Viss, Kārlis Dagilis, Mixmaster AG, un daudzi citi, kas radīs Baseina neatkārtojamo atmosfēru.

Vai klubā būs īsts baseins? To varēs pārbaudīt jau šo piektdien, 6.septembrī no plkst.22:00, kad klubs vērs savas durvis un baseinu ikvienam apmeklētājam. Par mūziku nakts garumā rūpēsies divi leģendāri Latvijas DJ Artūrs Mednis un Artis Volfs, protams, īpašie piedāvājumi bārā, un vēl daudz, daudz citu pārsteigumu!

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 4. septembris 2013 18:58

Cerams,ka baseins nebūs!Tas nav nopietni alkohols + ūdenstilpnes!8-|

ladyme 4. septembris 2013 13:57

ierašānās peldkostīmos? :D

vecsprofils 4. septembris 2013 13:32

Kāda varētu aiziet izlūkos :D

lotte 4. septembris 2013 11:29

Tad būs vai nebūs baseins? (hi)