Piedalies konkursā un laimē biļetes uz Ineses Galantes koncertu “Ziemassvētku prelūdija”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. novembris 2018 06:32
1032

Jau drīz zelta rudeni nomainīs Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ik gadu katrs no mums domā, ko pasniegt dāvanā tuvajiem un mīļajiem. Nav noslēpums, ka pašdarinātas un praktiskas dāvanas nes sevī īpašu sirsnību un uzmanības apliecinājumu. 

Pastāsti un parādi, kāds ir tavs Ziemassvētku dāvanu darināšanas process un rezultāts. Gardu kārumu grozs veselības saglabāšanai, adītas zeķes kāju siltumam, pašdarināta broša vai auskari stilīgam iznācienam, ģimenes vai draugu bilžu grāmata u. c. Ko tu plāno likt zem Ziemassvētku eglītes šogad? 

Iedvesmo portāla lasītājas un smelies iedvesmu arī pati!

Konkursa blogus gaidīsim līdz 2. decembrim. 

Saņemt dāvanas vienmēr ir patīkami, tāpēc konkursa uzvarētājai dāvināsim ielūgumus uz Ineses Galantes koncertu “Ziemassvētku prelūdija”

20181024114047-93597.jpg

Ziemassvētki – brīnumu, priekpilnu tikšanās un dāvanu laiks. Tas ir laiks, kad mums īpaši nepieciešams dvēselisks siltums un mierinājums, un brīnišķīga mūzika, kas skan Doma baznīcas velvēs, spēj aizkustināt līdz sirds dziļumiem un sniedz gaišu prieku.

Tieši tāpēc Ineses Galantes fonds jau daudzus gadus rīdziniekiem un pilsētas viesiem dāvā savu “Ziemassvētku prelūdiju”. Šoreiz svētku koncerts notiks 8.decembrī plkst.19:00 Doma baznīcā. Apmeklētājus gaida tikšanās ar iemīļotiem mūziķiem un izcilo dziedātāju, koncerta idejas autori Inesi Galanti.

Koncertā piedalīsies vadošie Latvijas mūziķi: viens no pašmāju spožākajiem baroka mūzikas izpildītājiem, kontrtenors Sergejs Jēgers, starptautiski atzīstais komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs, kā arī virtuozais pianists un starptautisku konkursu laureāts Andrejs Osokins.

Kā ierasts, vakara gaitā Ineses Galantes fonds liks iemirdzēties jaunām zvaigznēm – skatuvi ar pazīstamiem mūziķiem dalīs jaunie talanti – konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti un Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Tāpat klausītāji varēs baudīt pasākuma mūzas uzstāšanos. Maigais, spēcīgais un dvēseliskais Ineses Galantes soprāns ar tā atpazīstamo dinamiku neatstās vienaldzīgu nevienu – gan tos, kam šī būs pirmā tikšanās ar dziedātāju, gan uzticīgos operas dīvas talanta cienītājus.
Un tas nav viss – koncerta apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi un neaizmirstama atmosfēra, kas piepildīs ikviena sirdi ar prieku, gaidot pašus gaišākos gada svētkus – Ziemassvētkus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā