Pidžama sešiem

Linduchy
Linduchy 30. novembris 2018 12:57
1402

Šogad mana dzimšanas diena iekrita nedēļas vidū, un arī darbā bija ietrāpījies īpaši noslogots posms, kad ne galu, ne malu nevar redzēt. Bija skaidrs, ka dzimšanas dienas ballīte izpaliks, bet mani nodarbināja jautājums - ko uzdāvināt sev dzimšanas dienā? Nolēmu, ka brīvs vakars, atslēgšanās no stresa un pamatīga smieklu deva būs vislabākā dāvana!

Un tieši manas dzimšanas dienas vakarā Jelgavas Kultūras nama izklaižu programmā tika piedāvāta Ā. Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Pidžama sešiem". 

Šo izrādi biju pamanījusi pilsētas izklaides programmā jau sen, taču katru reizi, kad izrāde tika izrādīta uz Jelgavas Kultūras nama skatuves, man bija citi pasākumi, darbi vai vēl kādi citi traucējoši faktori, kas neļāva noskatīties šo mūsdienīgo komēdiju divos cēlienos.

Bet tad nu beidzot savā dzimšanas dienā visas zvaigznes nostājās īstajās vietās, lai es varētu izbaudīt izrādi, kuras stāsts ir par asprātīgu, negaidītu un smieklīgu notikumu pilnu vakaru kādā franču ģimenē. Vakaram vajadzēja būt perfektam, jo tas tika rūpīgi plānots. Taču tā jau dzīvē mēdz notikt - viss pēkšņi var mainīties, un notikumi virknējas neapstādināmā sniega lavīnā, kad meli apaug ar vēl lielākiem meliem. Atliek vien spēlēt katram savu lomu, īsti labi pat nesaprotot, kādu tieši lomu katrs no kompānijas spēlē. Dubultais burbons, nebaudāmas vakariņas, 4999.99 EUR vērts Chanel kažoks un mīlas ... sešstūris.

Šajā izrādē katrs aktieris savu lomu notēloja lieliski. Dialogi bija tiešām uzjautrinoši. Viegla un asprātīga izrāde, kuru noteikti varu ieteikt noskatīties.

Reizēm nav jāmeklē lielā māksla, taču arī labu komēdiju nospēlēt ir liela māksla. Šī izrāde bija lieliska dāvana man dzimšanas dienā. Tas bija burvīgs vakars, kuru pavadīju, atslēdzot domas no darbiem un darbu darbiem.

Smieklos pavadīts vakars - tas tak ir lieliski! Un tāpēc to novēlu ne tikai sev, bet arī citiem - lai vairāk prieka un viegluma mūsu dzīvē! 

Attēls: Austris Auziņš /www.jelgavasvestnesis.lv/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies