Pēckāzu klačiņa

Autors: hiperkeri, 2016. gada 1. augusts, 16:02:38
Pēckāzu klačiņa

Sveikas,mīļās,mīļās Dāmas!

Prieks ar Jums šeit atkal satikties, mana vasara bijusi krāsām pilna:) Nu esmu realizējusi to spilgtāko,trakāko un skaistāko sapni,kam arī Jūs bijāt liecinieces-nu esmu kundzes godā! Kas to būtu domājis?>

Nu jau gandrīz ar Vīra kungu dzīvojam jaunos apgriezienos,varu teikt,ka ir tikai vēl mīļāk,foršāk,priecīgāk un trakāk nekā pirms tam:) Tagad skatos uz kleitu un domāju-nu ko ar Tevi lai iesāku? 40 eiro ieliku,lai pēc kāzām iztīrītu kleitu un vai tas bija vajadzīgs?? Bet vispār, bērniem jau savu kleitu nedosi,līdz tam brīdim būs vai nu fasons izgājis no modes, materiāli pavisam citi vai mežģīnes nodzeltējušas....kādam atdot? Pārdot? Kādai vajag ? Lielākā škrobe tiešām laikam ir par ķīmiskajā atstāto naudu:D:D:D

kleita ir smuka:)

20160801154106-44734.jpg

Tā kā,ja ir vajadzība,tad visdrīzāk jau pārdošu šo prieku, lai vairo prieku pasaulē:) Jāsaka gan,ka kopējam garumam ar papēžiem jābūt vismaz 180cm, speciāli pirku augstpapēdenes,lai spētu kleitā pacelties no zemes:D:D tā kā- ja ir gribēšana vai padomā kāds,kam gribētos ko tādu- komentāros dodiet ziņu:) Nekur vēl sludinājumu neesmu likusi,pagaidām tik sāku domāt un ripināt šo ideju un sākumā jau savām dāmām jāpiedāvā:)

Jā, par meikapu- mani divu gadu testi meikapā ir darījušu savu un ,protams, ar Janas superīgajām konsultācijām tas kopsummējās tajā,ka kāzu rītā varēju uzgrimmēt gan sevi,gan draudzenīti(jo aplam laikus biju sākusi gatavoties- pietika laiks gan abām mieriņā safrizēties, sagrimmēties,i desiņas,ir kāpostiņus notiesāt:D I vēl vienu absolūti neplānotu blēņu fotosesiju uztaisīt ar fotogrāfu:) :D )

20160801154616-45829.jpg

Jā, šoreiz Līgava pucēja viesus:D:D

Esmu ļoti priecīga par savu izvēli,jo beigu beigās viss turējās godam līdz pat 7ņiem no rīta

20160801154707-93312.jpg

Ja interesē,sastādīšu atsevišķu blogu ar produktiem,kas izturēja 19 stundu tusēšanu:)

Jāsaka,ka ilgā atturēšanās no alerģiju izraisošiem produktiem atmaksājās un uz kāzu dienu viss bija tip top, un kāzās savu torti ar mierīgu sirdi notiesāju(mums bija īsta lauku torte),un pēc tam vē l2 nedēļas katru dienu pa šim tam aizliegtam štopēju iekšā. beidzot esmu uzēdusi mazus vaidziņus un tas vien ir rādītājs,ka viss ir baigi labi:)

Varu pačukstēt ,ka bildes mums uzņēma Ojārs Zabairovskis- viņu caur vairākām draugu kāzām bijām redzējuši, bildes sanāca lieliskas - viņam ir talants būt īstajā laikā īstajā vietā,un tas dažkārt ir retums.  tā kā Draugos un Feisbukā meklējiet,pasveiciniet,jo šo kungu es silti iesaku pēc ilgas pieredzes:)

Viņš arī vecmeitu ballīti safočēja un viss gods godam - ļoti ātrā laikā gatavs par samērā mazām naudiņām. Kur vēl labāk? Ķeriet ciet:)