Pavasaris ir oficiāli klāt!

hiperkeri
hiperkeri 20. marts 2014 21:48
1667

Dūdiņas,sirsnīgi sveicu ar astronomiskā pavasara iestāšanos! Tas tāpat kā bioloģiskais pulkstenis,ir neizbēgams un nenovēršams:):D

Saule arvien biežāk arī lietaino dienu progrozēs pabāž degunu un liekas-jā,drīz būs,drīz:) 

Mani arī sākusi saukt Jūras balss-jums arī tā ir?? Pilnīgi bez iemesla pavasaros,kad īsti tur vēl nav,ko darīt-gribas aizbraukt uz Jūrmalu(drošvien Dzintariem,pa Jomas ielu pastaigāt arī pie reizes.sen nav būts),saelpoties jūras gaisu,uzņemt dabu un pozitīvos fluīdus:) Dosimies Svētdien,tā kā ceru,ka laiks mani pasaudzēs un ļaus to lietu padarīt:)

Un pīles atgriezušās! Ik pa laikam var dzirdēt jocīgas putnu balsis(neesmu dabas draugs laikam principā..man nepatīk skatīties National Geographic) kāšveida tusiņu formātā ,atgriežoties mājās.

Jā,un es esmu uzķērusies uz jaunā TV3 šova Izklausies Dzirdēts. Sāku ar vienu īsu klipiņu no pēdējās epizodes,tad noskatījos to visu(super!! Pārsmējos līka),tad sekoja pirmā epizode(manuprāt,lēta šova paraugdemonstrējums),un tagad bail skatīties 2. Bet,visdrīzāk tas būs jau drīz,jo āķis ir lūpā:) Jums patīk??

Te nu īsumā-daļa no manas Pavasara Sajūsmas!:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 21. marts 2014 09:05

(Y)(Y)(Y)