Pavadi pēdējās pavasara dienas aktīvi!

Riidziniece7
Riidziniece7 13. aprīlis 2018 10:34
1086

Auto noma Ambercar iesaka aprīļa pēdējās dienas pavadīt, aktīvi sportojot pie dabas krūts, kopā ar ģimeni un draugiem! Tā ir lieliska iespēja kā patīkamā atmosfērā pavadīt savu brīvo laiku, apvienojot patīkamo ar lietderīgo! Auto noma Ambercar piedāvā apmeklēt 3 dažādus sporta pasākumus visiem aktīva dzīvesveida priekritējiem. 

Ģimenes veselības diena Kuldīgā 14. aprīlī

Auto noma “Ambercar” aicina brīvdienas pavadīt kopā ar savu ģimeni! No plkst. 10.00 līdz 15.00 visi tiek aicināti uz aktīvām, veselīgām un izzinošām aktivitātēm Ģimenes veselības dienā, kas norisināsies Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā. Pirmo reizi Veselības dienā tiks piedāvāta Feldenkraisa vingrošana, un smieklu jogas nodarbība, kuras laikā katrs tās dalībnieks varēs sevi pozitīvi uzlādēt un uzlabot veselību ar smieklu dziedinošo spēku. Būs pieejamas arī cita veida aktīvitātes, tāpēc nestāvi malā, esi aktīvs!

Jūrmalas skriešans svētki 22.aprīlī

Atklājot skriešanas sezonu, auto noma “Ambercar” aicina visus apmeklēt Jūrmalas skriešanas svētkus visiem dažādu vecumu aktīvākās atpūtas piekritējiem, kas brīvajā laikā labprāt skrien, nūjo un nodarbojas ar citām fiziskām aktivitātēm. Gan pieaugušajiem, gan bērniem iespēja piedalīties dažāda garuma skriešanas vai nūjošanas distancēs, stafetes skrējienā, pavadot pavasarīgu dienu svaigā gaisā pie jūras!

Lido zivis Kuldīgā 28.aprīlī

Sestdien, 28. aprīlī, visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur no plkst. 10.00 jau četrpadsmito reizi ar vērienīgu palu šovu “Lido zivis Kuldīgā” atklās vasaras tūrisma sezonu. Auto noma “Ambercar” aicina daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atrast arī Tev. Baudīsim pavasari kopā!

Aizraujošus mirkļus vēlot, 

Draudzīgākā pašmāju auto noma Ambercar!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā