Patiesi. Neprātīgi. Vainīgi.

Autors: Linduchy, 2017. gada 28. jūlijs, 20:18:43
Patiesi. Neprātīgi. Vainīgi.

Seši atbildīgi pieaugušie, trīs bērni, mazs suņuks, īgns kaimiņš un dārza viesības. 

Dzīve ir pieņemto lēmumu virkne. Kas būtu, ja būtu...

Dārza viesībās sapulcējušies trīs precēti pāri - ar kārtību apsēstie grāmatveži Ērika un Olivers, talantīga, bet laulības rutīnā iestigusī čelliste Klementīne ar vīru Semu, kas ir noguris no reklāmas jomas bezjēdzīguma, kā arī viesību namatēvs Vids un namamāte Tifānija ar pikantu pagātni. Katram no viņiem ir savi principi, ambīcijas un pagātnes bagāža, kas nomaskēta zem glītas fasādes.

Jauks vakars. Iespaidīgs pagalms, kura labiekārtošanā nav žēlota nauda. Gards ēdiens un dzirkstošs šampanietis. Un tam visam pa virsu nevainīgs flirts.

Bet viens mirklis, un dzīvi satricina negaidīts notikums. Pārdomas, nožēla, vainas sajūta un citu vainošana, dusmas, aizkaitinājums, noslēgšanās sevī. Vai draudzība, kuras pamatā ir meli, izturēs šo triecienu? Vai laulība, kurā jau sen ir apdzisusi mīlas dzirkstelīte, izturēs šo triecienu?

Laienas Moriartijas grāmata "Patiesi. Neprātīgi. Vainīgi" ved lasītāju pa stāsta varoņu dzīves līkločiem - pagātni un  tagadni, bailēm, emocijām un pārdzīvojumiem, uzturot intrigu līdz pat pēdējai nodaļai.

Stāsts aizrauj, neļaujot nolikt grāmatu malā. Lapaspuse, nodaļa, vēl viena - līdz attopies, ka jau ir vēla nakts. Bet turpini lasīt ar interesi, lai atklātu, kas īsti notika, kā tas varēja atgadīties un kas pie tā ir vainīgs.