Patiesi gaidītā atgriešanās Daringemholā

Autors: Linduchy, 2016. gada 16. oktobris, 09:47:54
Patiesi gaidītā atgriešanās Daringemholā

Daringemholas mantinieks Bens Sterlings atgriežas izsmalcinātajā, bet uz bankrota sliekšņa nonākušajā muižā. Viņš pārdod savas veiksmīgās Ņujorkas firmas daļu partnerim, lai ieguldītu naudu muižas glābšanā no ūtrupes. Benam ir grandiozi plāni, kā savest visu saimniecību kārtībā un attīstīt to. Taču konservatīvie ģimenes locekļi, apkārtnes iedzīvotāji un nelabvēļi steidz radīt problēmas un izrādīt neslēptu neapmierinātību ar notiekošo. Bens strādā līdz spēku izsīkumam, cenšoties pierādīt gan sev, gan apkārtējiem, ka muižai ir nākotne tikai tad, ja tā mainīsies un pielāgosies jaunā gadsimta noteikumiem. Problēmas, problēmas un vēl vairāk problēmu, atbalsta trūkums un nogurums beidzot piespiež Benu padoties un aizmukt atpakaļ uz Ņujorku, pametot aiz sevis visu – muižu, jauno ģimeni un attiecības ar Keitu.

Katrīnes Teilores triloģijas trešo grāmatu es gaidīju ar īpašu nepacietību, regulāri ieskatoties izdevniecības Zvaigzne ABC interneta vietnē, lai pārbaudītu jaunumus.

Šīs triloģijas grāmatas rada atkarību, jo nespēj atrauties no lasīšanas un ar nepacietību gaidi, kāds būs turpinājums. Izdzīvo un izjūti grāmatas varoņu pārdzīvojumus, sāpes un vilšanos. Dusmojies par cilvēku aprobežotību. Reizēm mums kaut ko ir jāzaudē, lai saprastu zaudētā patieso vērtību. Un tad priecājies par spēka un apņemšanās atgriešanos, par spēju piedot un pasniegt roku „ienaidniekam“, atstāt pagātnē visas ķildas, lai sāktu jaunu dzīvi, kuras pamatā būs mīlestība, savstarpēja cieņa un atbalsts.

Skaists vizuālais noformējums. Vijīgs, elegants un viegli uztverams teksts. „Daringemhola. Atgriešanās“ ir grāmata nesteidzīgam brīvdienu rītam ar tēju smalkā krūzē ar angļu rožu rotājumu.