Pasākumi nedēļas nogalē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. jūnijs 2015 00:00
1181

Latgales deju svētki – 28. Jūnijs, Višķu pagasts

Pagastā norisināsies viens no spilgtākajiem šīs vasaras kultūras notikumiem – Latgales deju svētki "Večerinka Viškūs", kur ikkatrs varēs izbaudīt dejas valdzinājumu ne tikai vērojot tautas deju kolektīvu koncertu plkst.18:30, bet arī izmēģināt savu izturību īstos latgaliešu dančos kopā ar kapelu "Dziga" plkst. 21:30.Koncertā gaidāmi īpašie viesi – grupa "Green Novice", dziedātāja Laura Bicāne, Ambeļu pagasta folkloras kopa "Speiga", Naujenes pagasta folkloras kopa "Rūžeņa", Vaboles pagasta etnogrāfiskais ansamblis "Vabaļis".

http://www.1188.lv/izklaide/latgales-deju-svetki/15074456

Mazie Ungurmuižas opermūzikas svētki – 27. Jūnijs, Ungurmuiža, Raiskuma pagasts

Ungurmuižā, Raiskuma pagastā, Mazie Ungurmuižas opermūzikas svētki jau vienpadsmito reizi! Šogad Mazie opermūzikas svētki Ungurmuižā būs īpaši! Koncerta pirmajā daļā godināsim šī gada jubilārus Aspaziju un Raini, kā arī komponistu Arvīdu Žilinski dziedot ārijas no Jāņa Mediņa operas "Uguns un Nakts", Jāzepa Mediņa operas "Vaidelote" un A.Žilinska operas "Zelta zirgs".

Koncerta otrajā daļā skanēs fragmenti no visiem tik pazīstamā R. Rožersa mūzikla "Mūzikas skaņas" un L. Bernstaina mūzikla "Vestsaidas stāsts". Koncertā piedalīsies operas solisti Sonora Vaice, Ilona Bagele, Evita Zālīte, Krišjānis Norvelis, Mihails Čulpajevs, kā arī operas klavieru trio Ilze- Ozoliņa, Svetlana Okuņa, Inga Sunepa. Īpašie viesi šajos svētkos būs bērnu vokālais ansamblis "Kolibri".

http://www.1188.lv/izklaide/mazie-ungurmuizas-opermuzikas-svetki/15213684

Dārza svētki 2015 – 27. Jūnijs, Rundāles pils dārzs

Visas dienas garumā darbosies bērnu karuselis, būs krāšņa teātru, koncertu programma uz skatuves, darbosies radošās darbnīcas un tirdziņš. Azartiskākie svētku apmeklētāji aicināti piedalīties orientēšanās spēlē Iepazīsti Rundāles pils dārzu. Vakara noslēgumā dārzu piepildīs čellu trio "Melo M" koncerts. 

http://www.1188.lv/izklaide/darza-svetki-2015/15075147

Ziemeļlatgales retrorallijs – 27. Jūnijs, Vēršukalnā

Retro tehnikas pulcēšanās Vēršukalnā uz tradicionālo pasākumu "Ziemeļlatgales retrorallijs".

Pasākuma programmā- retro motociklu izstāde, parādes brauciens, retrorallijs "Populārākie Viļakas novada tūrisma objekti", kopīgs pārbrauciens uz lauku sētu "Mežābeles", senu fotogrāfiju ar mototehniku izstāde, motociklistu veiklības braucieni, vakara pasākums, apbalvošana.

http://www.1188.lv/izklaide/ziemellatgales-retrorallijs/14984067

VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki 2015

Šogad svētki svin 20 gadu jubileju. Tas ir vēsturisks mirklis, kas jāpieredz un jāizbauda klātienē, lai pēc tam tajā varētu atgriezties mūžīgi. Svētku noslēguma koncerts norisināsies 28. jūnijā, un tajā skanēs skaņdarbi no iepriekšējiem Ziemeļu – Baltijas valstu Dziesmu svētkiem, jaunas dziesmas no visām svētku dalībvalstīm, kā arī Ziemeļu un Baltijas valstu kopkoris izpildīs daļas no Karla Orfa (Carl Orff) slavenās kantātes Carmina Burana, kas solās būt grandiozākais šī skaņdarba atskaņojums pasaulē.

http://www.1188.lv/izklaide/viii-ziemelu-un-baltijas-valstu-dziesmu-svetki-2015/13165286

Lai jaukas brīvdienas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 27. jūnijs 2015 08:16

Šodien darbs un ciemiņi, bet rīt - pārgājiens gar jūru, ja būs kompānija un normāls laiks...

mazaa raganina 26. jūnijs 2015 23:21

Mans nedēļas nogales pasākums, sestdien pēc darba tiekamies ar draudzenēm.