Pasākumi ģimenēm ar bērniem, ko šovasar apmeklēt Rīgā!

dolo_acca21
dolo_acca21 20. jūnijs 2017 22:51
1316

Vasara ir atvaļinājumu laiks, kad vecākiem nav jāuztraucas par darba lietām un var pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem. Lai padarītu šo laiku pilnvērtīgāku un kvalitatīvāku, Ambercar – draudzīgākā auto noma Rīgā - ierosina kopīgi doties uz kādu izglītojošu vai tieši izklaidējošu pasākumu!

Bērnu pasākumu cikls “Ziemeļblāzmā” – 18. jūnijs (noticis), 6. augusts, 14. septembris

18. jūnijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” būs iespēja vērot Liepājas Leļļu teātra izrādi “Pifa piedzīvojumi”. 6. augustā varēs pievērsties izglītojošākiem pasākumiem, ko nodrošinās Zinātniskais teātris “Laboratorium”, piedāvājot pārliecināties par to, ka zinātne var būt arī aizraujoša un interesanta. Savukārt 14. septembrī varēs skatīties filmu studijas “DAUKA” multifilmas.

Ieeja pasākumos bez maksas

Zāļu tirgus Doma laukumā – 22. jūnijā

Zāļu tirgus ir viens no ielīgošanas pasākumiem, kas norisināsies Rīgā. Šajā pasākumā piedalīsies dažādi bērnu kolektīvi, piemēram, bērnu deju ansamblis “Teiksmiņa”, “Dzīpariņš”, bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un Knauķi”, tāpat arī kapela “Hāgenskalna muzikanti”, folkloras kopa “Lāns”, grupa “Lauku Muzikanti” un daudzi citi. Taču šo visu pasākum vadīs atraktīvais Kristaps Rasims.

Ieeja bez maksas

Rīgas svētki – 18. – 20. augusts

Šogad, gandrīz jau vasaras izskaņā, norisināsies Rīgas svētki, kuru laikā būs dažādi pasākumi gan ģimenēm ar mazākiem, gan lielākiem bērniem teju pa visu Rīgu – atliek vien atlasīt, ko vēlaties redzēt!

Ieeja bez maksas

Dzīvnieku barošanas demonstrācijas zooloģiskajā dārzā

Visas vasaras garumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā ir iespēja vērot to, kā notiek dzīvnieku barošana. Tāpat ir arī daudz citas aktivitātes un, protams, arī dažādo dzīvnieku vērošana. Savukārt atelpas brīžos ir pieejamas atpūtas un piknika vietas, tātad – izklaide visas dienas garumā.

Ieeja Rīgas Zooloģiskajā dārzā – sākot no 2 eiro

Plāno doties uz kādu no šiem pasākumiem? Lai baudītu pilnvērtīgu atpūtu ar ģimeni un neuztrauktos par sarežģījumiem, ko rada sabiedriskais transports, iesakām apsvērt auto iznomāšanu! Tas ir viegli un ērti!

Auto nomas aģentūra Ambercar

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies