Pasakas modināšana Tērvetes dabas parkā

pece
pece 11. maijs 2012 16:30
820

Sestdien, 12. maijā no pl. 12.00 Tērvetes dabas parks aicina uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem „Pasakas modināšana”.

Foto:www.baltictravelnews.com

Pavasarīgais mežs aicina gan bērnus, gan pieaugušos doties aizraujošā pastaigā pa Pasaku meža daudzajām takām un piedāvā tikšanos ar pasaku tēliem.

Šogad apmeklētājus sagaidīs Meža māte ar saviem pārbaudījumiem, cimperlīgā princese Zeltīte, Meža ķēniņa sargs ar veiklības un izturības spēlēm, Sila raganiņas ar draiskulībām un Sīkstulis ar taupības pamācībām.

Savukārt Rūķīšu mežā viesus sagaidīs Rūķu māmiņa un rūķis Namdaris, bet mazākos apmeklētājus izklaidēs rūķis Medutiņš. Parkā kursēs Pasaku bānītis.

Tērvetes dabas parks, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, šajā dienā katram dāvina brīvbiļeti.

Informācija: T. 6 3726212, e-pasts: tervete@lvm.lv

http://www.mammadaba.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Vai kādreiz esi bijusi Tērvetes dabas parkā? Kā tev tur patika? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
taschinka 12. maijs 2012 11:27

Es pati nāku no Tērvetes,visas takas zinu kā savus 5 pirkstus.Bet parkā vienmēr ir paticis,nekad neapnīk.Šodien arī taisamies uz parku.Un varu pačukstēt,ka tur viss esot pārbūvēts,lielas pilis,rūķu namiņi,kas bērniem viegli ieiet,viss esot pārtaisīts,lai būtu droši.

lavave 11. maijs 2012 20:33

OOOOOO,tur ir SUPER!!!Bijām 2 gadus atpakal,rudenī,sausā ,saulaina dienā (Y)Mazā līda visos namiņos,,,,ārā nevarējām sagaidīt...un pakaļ arī nevar ielīst :D