Pāru joga – Mīlestības svinēšana!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. februāris 2015 00:00
801

Aicinām visus mīlētājus sagaidīt gada mīlestības svētkus kopā ar savu mīļoto cilvēku, sajūtot un svinot savu mīlestību PĀRU JOGĀ 12. februārī, plkst.19:15.

Šajā nodarbībā atklāsiet vēl nepieredzētas iespējas stiprināt saikni ar savu partneri. Ar kontakta palīdzību mēs atklāsim noslēpumaino un dinamisko šķautni, kurā divi cilvēki savienojas – fiziski, emocionāli un garīgi. 

Koncentrēsimies uz uzticību, cieņu, vienlīdzību, ievainojamību, mīlestību, komunikāciju, līdzjūtību un atbalstu. Vienlaikus pacelsim savienošanās un nošķirtības, mīlestības un pasargāšanas, kā arī došanas un ņemšanas pieredzi jaunā līmenī.

Šajā nodarbībā piedzīvosim pieskāriena brīnumaino spēku, jogas dziļumu, jogas akrobātikas nenopietni nopietno ietekmi uz mūsu prieku un uzticēšanos, Taizemes terapeitiskās jogas dziedējošo pieskārienu viens otram! Baudīsim klātbūtni, mieru, prieku un saplūdīsim savā mīlestībā!

Nodarbību vadīs jogas pasniedzējas Lisa Biffin un Liene Bodnare
Nodarbība notiks angļu un latviešu valodā
Nodarbība notiks 12. februārī plkst.19:15 - 21:15
Nodarbības cena pārim 20 EUR

PIESAKIES:
www.karstajoga.lv
tel.67 887 581 vai 29 330 280
Labo Sajūtu Laboratorija
Brīvības gatve 214b-504 (5.stāvs)


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies