Pārrautais aplis (The Broken Circle Breakdown)

Linduchy
Linduchy 22. janvāris 2014 23:49
2083

Pārrautais aplis (The Broken Circle Breakdown)

Režisors: Felix van Groeningen


Lomās: Veerle Baetens, Johan Heldenbergh, Nell Cattrysse, Geert van Rampelberg, Nils de Castere

Filma godalgota vairākos starptautiskos kinofestivālos, saņēmusi Publikas balvu Berlīnes kinofestivālā, kā arī visvairāk Eiropas Kinoakadēmijas nomināciju - Eiropas gada labākā filma, Labākais Eiropas režisors, Labākais Eiropas scenārijs un Labākais Eiropas aktieris. Savukārt aktrise Verle Batensa (Veerle Baetens) saņēma Labākās Eiropas aktrises balvu.

Ļoti skumja beļģu filma par dzīvi. Filmas stāsts aizsākas ar pilnīgi atšķirīgu cilvēku mīlestību no pirmā acu uzmetiena – viņai pieder tetovēšanas salons, bet viņš spēlē bandžo mūzikas grupā. Dzīve abiem mainās pēc meitiņas piedzimšanas – lai arī bērns nebija plānots, tomēr tas tikai pastiprināja abu mīlestību. Bet kā nu tas dzīvē bieži gadās, nelaime notiek tad, kad vismazāk to gaidi – 6 gadu vecumā mazā Elīza nopietni saslimst un nomirst. Smags trieciens un pārbaudījums vecākiem – padoties vai cīnīties un dzīvot tālāk…

Laba filma, ir vērts noskatīties!

 

 

Iesūti savu blogu arī tu, kā to izdarīt, lasi ŠEIT… 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kristiāna2 23. janvāris 2014 13:11

Manuprāt filma ir ļoti bēdīga, man nebūs drosmes to skatīties.