Pārdod kaķi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. janvāris 2018 10:40
1099

PĀRDODU par EUR 1.99, ATDODU bez maksas, MAINU pret 2 l Coca Colu! 

Izlaiduma gads: 2014

Noskrējiens: ap 50 000

Krāsa: ruds

Detaļas: Uz vienas auss bērnībā uzkāpusi govs, stilīgi salocīta. 

Specifikācija: “NAUDAS” kaķis. Naudu nes tikai projām, apmēram 100 eur mēnesī (smiltis, ēdamais). Ēd tikai pašu dārgāko barību, lētāku neēd, nicīgi nopēta un apkasa. Nokārtojas ar neproporcionāli savam augumam lieliem sū…., smiltis reizi mēnesī 10 kg. 

Pielietojums: Noderēs lauksaimniecībā (iepriekšminētā iemesla dēļ) vai cilvēkiem, kuri nevar saņemties sakārot savu māju. 

Kaķis – pedants. Ja nevarat saņemties izmest novalkātus apavus, neielieciet skapī, no rīta būs apčurātas un jāmet ārā. Tas pats attiecas uz somām, zeķēm, segām. Beidzot nāksies sakārtot māju, ja negribēsiet visas šīs lietas izmest. Ļoti patīk sēžammaisi, tur labprāt uzčurās vairākas reizes. Čabošas un grabošas lietas sāks dzenāt naktī, kad būsiet vissaldākajā miegā, nāksies piecelties, lai sakārtotu. Jebkuru skapi, atvilkni atmūķēs 3 sekundēs. Tiek visaugstākajos plauktos. Ja uzskatīs, kad esat nepareizi sakārtojis savu drēbju plauktu, izmetīs visu āra uz grīdas. Gāž uz grīdas visu no pieejamiem plauktiem, vēsā mierā nakts vidū nogāzīs kādu nejauši atstātu zaptes burku vai ūdens pudeli, lai radinātu jūs pie kārtības. 

Ziemassvētku egles mantiņas uzvar (uz grīdas nogāž) vienā naktī. Skrien kā zilonis un tieši tad, kad būs aizmidzis kāds mazs cilvēks. Vecu dīvānu sapluinīs līdz driskām, nebūs pat jaizmet, varēsiet vienkārši saslaucīt pārpalikumu. Jaunu dīvānu nenosargāsiet, jo arī aizslēgtās izstabās laužas iekšā ar perforatora cienīgu skaņu un centību. 

Ja nepatiks tapešu krāsa un stils, noplēsīs, lai jums nāktos līmēt jaunas. 

Ja nepatiks jūsu attieksme pret viņu, ik pa laikam garāmejot iekodīs kājā vai rokā, profilaksei. 

Ak, jā, vārds – Šumahers Luncinieks! 

Nerakstiet ņemu, pm, sūtiet mājas bildes, rudais savu nākamo kaujas lauku izvelēsies pats!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 7. janvāris 2018 11:39

Līdzšinējas kaķa saimnieks ir muļķis, nevīža un ar sliktu humora izjūtu.