Par pelmeņiem, virtuļiem un neveiksmīgiem mēģinājumiem zaudēt svaru.

nosiguldas
nosiguldas 8. oktobris 2013 12:49
1374

Tīrais humors, kad ieraudzīju konkursu ar tēmu neveiksmīgais tievētājs, bija skaidrs, ka tas ir par mani. Nu tad tā:

Savos 22 man pat prātā nevarēja ienākt, ka kādreiz es cīnīšos ar lieko svaru. Biju tieva un varēju ēst 24. stundas diennaktī. Gāja laiks un kad pārkāpu pāri 35, sāku pieņemties svarā. Protams, neveselīgs dzīvesveids, stress u.t.t., tas viss bija mana ikdiena. Ēst gribējās arī nakts vidū, pie tām tā, ka līdz asarām. Pēc veselības problēmu novēršanas un ilgas cīņas par trešo mazuli stājos uzskaitē ar 93.kg.

Piebildīšu, ka man bija nepieciešama hormonu terapija un es ļoti spēcīgi pieņēmos no tās svarā. 9. mēnešus uz visstingrākās diētas. Pēc pirmā ārsta apmeklējuma raudāju kā SUNS BIEŠU LAPAS ĒSTDAMS. Cukuru nevar, kartupeļus, baltmaizi nevar, tā var par kazlēnu palikt......Bet lai kā rezultātā dekrēta beigās arī svēru 93.

Pēc mazulītes piedzimšanas svaru zaudēju un tā arī turu no 84-88 ( tagad). Palika liekais vēderiņš, kas tur arī mitinās vēl šodien, ja labi grib var patēlot grūtnieci. 

Ko darīt jāsāk pieņemt mēri.

MĒRĶIS

NEGRIBĀS KĻŪT PAR KĀRTĪGU PELMENI, kas nevar uzkāpt pa trepēm.

Negribās, lai mazam bērnam kauns par mammu.

Un galu galā gribās reizēm ieskatīties spogulī.

Pie tam noķēru sevi pie domas, ka jūtos neērti par savu augumu un izvairos no tuvības ar vīru.

Te nu jākliedz SOS. Ko darīt, tā ar rītdienu sākšu ievērot diētu. Pirmais solis šaku rakstīt blogu -"Laba cilvēka dienasgrāmata" un centīgi dzert ūdeni. 

Pēc pāris dienām dodoties pa Brīvības ielu sajutu kā smaržo virtuļi un jūtu, ka viss, kājas ļimst, nav spēka , es tūlīt nokritīšu.

DIEVS NEMĪL, KA CILVĒKI TRAKO.

Tā, te nu laiks apstāties un nedaudz padomāt. Ar nākošo dienu mainīju savu taktiku, bet par to turpinājumā.......

 

 

Blogu konkurss : Tievējam veselīgi

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 9. oktobris 2013 09:27

:)paldies

lotte 9. oktobris 2013 09:06

Lai izdodas! (F)