Par Amigo Dzintara dziesmu aptaujas uzvarētāju kļūst Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 20. jūnijs, 16:50:26
Par Amigo Dzintara dziesmu aptaujas uzvarētāju kļūst Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas

Sestdienas, 18.jūnija, vakarā Jelgavā, Pasta salā notikušajā Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālā par uzvarētāju kļuva dziedātājs Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas, kas tika atzīta par sezonas iemīļotāko melodiju. Balvā dziedātājs saņēma Amigo īpašo balvu – Dzintara dziesmu autobusiņu.

Likteņlīnijas ir dziesma, ko dziļi izjūtu līdz pēdējam burtam – tas ir stāsts arī ir par to, kā liktenis mani pasargāja no palikšanas Anglijā, par to, cik stipri es uzticos saviem mērķiem un Dieva gribai. Neizsakāms paldies maniem faniem, kurus es jūtu sev līdzās visus šos trīspadsmit gadus, kamēr esmu uz skatuves!” pēc uzvaras pauda Dzintars Čīča. Savukārt par saņemto balvu – Amigo Dzintara dziesmu busiņu – dziedātājs atzina, ka tas viņam vēl aizvien ir pārsteigums: „Nezināju, kas būs balvā, ilgi domāju, ka mani izjoko. Tā kā rudenī man ir gaidāma apjomīga tūre, tieši tur arī tas noderēs. Braucot uz katru koncertu, busiņš mūsu komandai atgādinās par to burvīgo uzvaras brīdi Jelgavā!”

 Aptaujas noslēguma koncertā uzvarētājs tika noteikts telefonbalsojumā, turklāt katrs balsotājs par savu dziesmu varēja nodot tikai  vienu balsi. Tādēļ aptaujas uzvarētājs var būt pārliecināts, ka viņa dziesmai ir vislielākais atbalstītāju pulks. Šogad gadā par dziesmām nobalsoja vairāk nekā 15 000 skatītāju un klausītāju.

Aptaujas finālā dziesmas sarindojās šādā secībā:

Dzintars Čīča – Likteņlīnijas, 4181 balss

Santa Zapacka – Aiznes vējam, 2346 balsis;

Galaktika un Oranžā kora meitenes – Kopā tik un tā, 2281 balss;

Baltie lāčiJezups, 2040 balsu;

Sestā jūdzePieci soļi, nedēļa vai mūžs, 1521 balss;

Rikardions – Odiņš» 1085 balsis;

BrīvdienaMeitene no Gulbenes, 725 balsis;

Aigariņš – Es tevi gribu, 490 balsis;

«Lauku muzikanti» (klātienē izpildīja dziedātājs Kaspars Markševics) – Nemodini mani, 345 balsis. 

 „Mūsu skatījumā izvēlētā balsošanas kārtība ir taisnīgākais uzvarētāja noteikšanas veids, jo tas atspoguļo klausītāju atbalstu un mīlestību. Vienlaikus gan klausītājiem, gan mūziķiem, gan aptaujas rīkotājiem svarīgi ir zināt, cik patiesībā ir cilvēku, kurus dziesmas uzrunājušas un mudinājušas iesaistīties. Tādēļ nav nozīmes mākslīgi palielināt kopējo balsu skaitu. Prieks, ka ar katru gadu balsošanā piedalās arvien vairāk cilvēku, tas apliecina, ka  Dzintara dziesmas ir  kļuvušas par  nozīmīgu mūzikas  notikumu ” saka “Amigo” vadītājs Artūrs Freimanis.

Amigo Dzintara dziesmu aptaujas ceturtā sezonā atsāksies šā gada rudenī.

Foto: Māris Bartulāns, Muzikaspasaule.lv.