Paldies SK! Mans ceļojums saldumu veikalā:)

Autors: hiperkeri, 2014. gada 7. jūlijs, 18:01:37
Paldies SK! Mans ceļojums saldumu veikalā:)

Sveikas mīļās dāmas!
Šoreiz es vēlējos atskaitīties par lielisko iespēju iepirkties V.O.V.A. Queen lingerie dāmu veļas veikalā 20 eiro vērtībā, ko saņēmu tieši no mīļā klubiņa. Liels,liels paldies!
Kā jau savā konkursa blogā teicu- veļa ir viena no manām sievišķīgajām vājībām,kā arī uzskatu- šitās mantas skapī nu nekad nevar būt par daudz.

Teikšu arī atklāti- par Vovu sākumā nebiju neko daudz dzirdējusi, likās,ka tas ir krievu uzņēmums un tur iepērkas tikai tantuki ap 60 ar lielu `aprīkojumu`.

Nu piedodiet! Rīgā ir pilns ar laikam līdzīga nosaukuma veikaliem,kas principā pārdod lupatas un ne īpaši kvalitatīvus,tomēr kliedzošus apavus. Jā,un,šķiet,ne tikai Rīgā.

Tā kā mūsu klubiņā bija izliktas bildes ar galvenajiem fasoniem , lielākā daļa bija ar modelēm ar lielām krūtīm (T.s. Aprīkojums:D), modeļi- ar faktūrām un mežģīnēm(līdz šim-viss,kā biju gaidījusi),taču bija pāris modeļi ,kas arī manu uzmanību piesaistīja. To dēļ arī bija vērts pacensties un izlīst no sava kūtruma. 

Un kas par prieku,ka tomēr uzrakstīju. Galvenokārt,to biju parādā savai tai daļai,kura ir centīga, eleganta, izsmalcināta,radoša, taču ikdienā tā tik viegli bez skubināšanas nelien ārā. Tādēļ tie konkursi ir vajadzīgi- tie padod ideju. Un tieši idejām ir lielākais spēks.

Bet tagad-par labumiem.

Kāds pārsteigums man bija saņemot dāvanu karti- ar skaistu lentu pārsietu,iedvesmojošu-tā tas turpinājās līdz pat veikala durvīm- ar sarkanu paklāju pie ieejas,un protams- daudzi jo daudzi,skaisti eksponēti modelīši veļai, naktstērpiem, arī peldkostīmiem un šallēm.

Eleganti!

Sieviešu kluba vasaras bloga iespaidā biju apņēmusies- nu vajag man šoreiz puķainu veļu. Gāju pakaļ krūšturim,izgāju-pat ar veselu komplektu. Bet tas nebija puķains.

Tas bija sudraba peonijas krāsā.

20140707174336-48292.jpgJau pirms došanās uz veikalu pārskatīju savu veļas atvilkni,to izrevidēju un nolēmu,ka man nepieciešams miesas krāsas komplekts ar nemanāmām vīlēm priekš pieguļošām kleitām,kā arī baltajiem apģērbiem(jo,ja apakšā ir tieši balta veļa,tā tomēr rada kontrastu ar ādas krāsu un beigās tomēr var manīt veļu.tas,protams,ir gaumes jautājums,es esmu no konservatīvajām lielās līnijās),taču SK mani savaņģoja uz spilgtu un puķainu veļu.

Tā nu tikai ieiešana pašā veikalā man atrisināja šo jautājumu.

Vienkārši,pie puķainajiem modeļiem mani vienkārši kaut kas nevilka. 

Un atkal uz miesaskrāsas modeļiem- bija visādas fīčiņas- it kā lietie krūšturi vispār bez vīlēm,un tad šis- absolūti elegantā tonī ar skaistu logo virsū,un mazu brīnumu- minimālu gēla polsterīti iekšā,kuram nav uzdevums krūtis uzpolsterēt par pāris izmēriem lielākas(kāds jauks pārsteigums atklājot,ka man tomēr manas meitenes ir paaugušās par izmēru lielākas,kad laikoju dažādos modeļus virsū-gan ar polsteri,gan bez. iepriecinošs pats process,jo arī kabīnes Queen lingerie izveidotas ērtas- ar salvetēm,skaistu pufu nogurušām šopingkājām un viss apkārt- elegantās krāsās:) ),bet tās mazliet piepacelt,lai izveidotu skaistu dekoltē.  Kā reiz- manām vakarkleitām un oficiālākiem tērpiem. 

Ikdienai der arī pilnīgi vienkārši,nepolsterēti,taču ar stingru bļodiņu veidotie kokvilnas krūšturi un biksītes.

Kāds patīkams pārsteigums,ka Queen lingerie produkcija ir šūta tepat Latvijā! Nu forši! 

Un cenas- Biju gaidījusi ko daudz sālītāku,tāpēc uzreiz izdomāju,ka ņemšu tikai nepieciešamāko krūšturi- biksītes vienmēr varēs piekombinēt klāt. Vidēji tur augšiņas maksā 20 eiro (šis konkrētais bija 14 eiro(10 lati! ),tāpēc loģiski,ka paņēmu arī biksītes klāt. tās- par 5 eiro. Arī-bez vīlēm,ļoti kvalitatīva šuvuma, ārkārtīgi maiga materiāla- nu viss perfekto! Un arī- sudraba peonijas krāsā. Nu kā lai nelido,ja mugurā šādi epiteti :)

Un,pie tam. Pārdevēja bija krievu sieviete. Nu tipiskā pārdevēja,kā dažkārt saku:D Kas daudz runā,vienmēr Tev ir apkārt, taču šoreiz-nez kāpēc,bet patīkamā manierē:) Un eleganti ģērbta- melnās,skaistās kostīma biksēs, baltā,nevainojamā blūzē ar skaistu banti pie kakla līnijas. Jāuzsaka Queen lingerie par savu darbinieku dresscode. Ļooooti patīkami!

Un vēl tas maisiņš. Viss burvīgi,kvalitatīvi,un vēl ar to ekstru. Tas maisiņš taču bija iesmaržots!!! Es teiktu,pēc kalmēm,vai kāds tāds- ziedu aromāts(esmu slikta aromātu speciāliste),kuru es vēl visu ceļu līdz mājām ostīju kā tāda hmm..nevis narkomāne,bet šopofīle-fetišiste.

:D

Nu tā man sanāca!
Ieteiktu šo veikalu tiešām patīkamu emociju gūšanai-veļiņas patiešām ir ar to plusiņu,kvalitatīvas, un visa pieredze- pacilājoša:) Tas tā-kad nākamreiz gribas iet uz saldumu veikalu:)

20140707180118-56053.jpg