Oskars Deigelis: Cik pozitīva dziesma, tik pozitīvs klips

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 30. maijs, 00:00:00
Oskars Deigelis: Cik pozitīva dziesma, tik pozitīvs klips

"Spēj tik pasmaidīt" ir dziedātāja un dziesmu autora Oskara Deigeļa Reggae-pop stilā veidotais, nu jau otrais singls, no topošā, otrā albuma "Dubults neplīst", kas tiek solīts kā dubultalbums, kurā vienā no diskiem tiks iekļauti līdz šim neapkopotie radiosingli no 2010.-2012. gadam, bet otrā pilnīgi jaunas dziesmas. Tagad šī dziesma tikusi arī pie videoklipa.

Dziesmas mūzikas autore ir Žanna Berezina, teksta autors Oskars Deigelis, taču muzikālo noformējumu veidojis Jānis Čubars.

Videoklipa režisors ir pats Oskars Deigelis, to filmējis Raivis Razgals, savukārt montāža uzticēta Jānim Jēkabsonam (Tumba TV).

"Cik pozitīva dziesma, tik pozitīvs klips. Varētu jau sīki un smalki izklāstīt klipa ideju, tajā ietvertos simbolismus un domu, taču, manuprāt, tas nav nepieciešams. Kas gribēs, tas sapratīs. Tā kā mums filmēšana sniedza gana daudz pozitīvu emociju un jautru mirkļu, es no sirds ceru, ka arī klausītājiem un skatītājiem vismaz kādā mirklī seju rotās smaids. Tad arī vēlamais efekts būs panākts."- Savās sajūtās dalās O.Deigelis.

Lielu paldies sakām Nadīnei Seržānei par iespēju filmēt šo videoklipu veikalā Madonā, Raiņa ielā 56.

 

Avots:Leta