Orientēšanās spēle Vecrīgā

Autors: Linduchy, 2015. gada 18. septembris, 00:00:00
Orientēšanās spēle Vecrīgā

Skatos laika prognozi - sinoptiķi sola, ka laiks pēcpusdienā noskaidrosies. Paskatos pa logu - nu nekas par to neliecina. Bet tā kā neesmu cukura princese, tad nolemju, ka nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs.

Plānā aktīvs vakars Vecrīgā, spēlējot orientēšanās spēli. Sākumā pat nespēju iedomāties, ka vakars būs TIK aktīvs.

18:00 - saņemam lapas ar uzdevumu un instrukcijas. Spēle sastāv no 45 uzdevumiem - 40 foto uzdevumi (1 punkts par katru) un 5 papilduzdevumi, par kuru izpildi var iegūt 2 punktus. 2 stundu laikā jāmēģina atrast iespējami daudz attēlos redzamo objektu un jāuztaisa pašbildes vai kopbildes.

18:04 - sākam savu 2 stundu skrējienu. Tā kā ar Nymph salīdzinoši labi orientējamies Vecrīgā, tad nu sākumā domājām, ka uzdevumi būs viegli un ātri izpildāmi. Kā tad...

Šī nudien ir spēle, kas tev liek atkal un atkal paskatīties uz it kā pazīstamām vietām ar jaunu skatu un ieraudzīt kaut ko jaunu, ko ikdienā neesi pamanījusi, kā arī kārtīgi izkustināt atmiņu, cenšoties atcerēties, kur attēlos redzamos objektus esi redzējusi.

Lai arī Vecrīga nav īpaši liela, tomēr ierobežotais laiks un objektu daudzums liek nedaudz iespringt. Skriešana pa bruģi ir visai ekstrēma, neskatoties uz to, ka izvēlētie apavi ir videi un pasākumam atbilstoši.

20150917230425-80769.jpg

Spēles sākumā centāmies mākslinieciski iepozēt objektos, bet jau pēc laika sapratām, ka pozēšana patērē pārāk daudz laika. Turpmākos kadrus uzņēmām "skrējienā". Ar telefonu uzņemtās bildes izraisīja vien uzjautrinošas emocijas. Pildot papilduzdevumus, pamatīgi sasmīdinājām garāmgājējus un arī pašas bijām pārsmējušās.

Tā kā septembra vakaros ātri satumst, tad pēc kāda laika spēles objektu atrašana sāka sagādāt nelielas grūtības. Arī spēlei atvēlētais laiks tuvojās beigām. Bet azarts dzina uz priekšu līdz pat pēdējai minūtei.

Noskrējušās, izsmējušās, atradušas 30 spēles objektus un izpildījušas 3 papilduzdevumus, mitriem matiem devāmies uz finiša punktu - pie reizes nolēmām, ka mūsu komandas nosaukums būs "Blondīnes ar mitriem matiem".

20150918102048-74730.jpg

20:04 - finiša punkts. Sīvā cīņā "Blondīnes ar mitriem matiem" izcīnīja 1. vietu. Urrrā mums! Prieks, gandarījums un lepnums. Jā, arī bads un neliels, bet patīkams nogurums.

Bezgala pozitīvi, interesanti un aktīvi pavadīts vakars. Šo spēli noteikti varētu ieteikt kā lielisku variantu netradicionālai dzimšanas dienai, tematiskam pasākumam vai darba kolēģu saliedēšanas pasākumam.

20150917230546-86685.jpg