OPUS PRO jubilejas tūres lielkoncertos Rīgā piedalīsies arī komponists Zigmars Liepiņš

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 13. maijs, 10:04:10
OPUS PRO jubilejas tūres lielkoncertos Rīgā piedalīsies  arī komponists Zigmars Liepiņš

Jau nākamo piektdien, 20.maijā, ar diviem vērienīgiem lielkoncertiem Rīgas Kongresu namā leģendārā latviešu rokgrupa OPUS PRO noslēgs savu 30 gadu jubilejas tūri „Rozā lietus”. Šajos koncertos savu dalību apstiprinājis ar LNO valdes priekšsēdētājs komponists Zigmars Liepiņš (Atmodas laika hīta „Brīvību Baltijai” mūzikas autors). Koncertā piedalīsies vēl vairāki īpašie viesi, kuru vārdi tiks atklāti tikai vakara gaitā. Tāpat kā iepriekšējos tūres koncertos, arī Rīgā uz skatuves kāps gan OPUS PRO vēsturiskais, gan „zelta” sastāvs. Koncertu sākums – plkst.19 un plkst.22. 

„Drusku skumji, ka mūsu jubilejas tūre tuvojas noslēgumam, bet, no otras puses, ir gandarījums par to, ka viss izvērtās tik grandiozi. Noteikti iesaku apmeklēt OPUS PRO 30 gadu jubilejas tūres noslēguma koncertus 20.maijā Rīgas Kongresu namā, jo šī būs unikāla iespēja dzirdēt gan grupas vēsturisko, gan „zelta” sastāvu, turklāt šajā koncertā muzicēs arī īpašie viesi: piemēram, ģitārists Jevgeņijs Krupeņins no grupas pirmā sastāva, kurš speciāli no Anglijas lido uz Rīgu, komponists un LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš un citi. Koncertos noteikti būs arī krāšņi pirotehnikas priekšnesumi,” pauž viens no grupas dibinātājiem un lielāko hītu autors ģitārists Harijs Zariņš.

Savukārt dziedātāja Aija Andrejeva, kura piedalījusies visos grupas jubilejas tūres koncertos, uzsver: „Katrs OPUS PRO koncerts ir mani svētki, mūsu svētki. Esmu neizsakāmi laimīga, ka vecie rokeri ir kopā un muzicē; muzicē ar kaifu, un to jūt katrs, kurš apmeklē šos koncertus! Viņi ir manas sirds goda pilsoņi un mani varoņi! Es vienmēr priecājos un priecāšos arī turpmāk būt ar viņiem uz vienas skatuves. Lai veselība maniem papucīšiem!” 

Abos grupas koncertos Rīgā skanēs grupas lielākie hīti „Brīvību Baltijai”, „Rozā lietus”, „Mīļā”, „Svētuguns”, „Es eju tevi zagt”, „Šonakt”, „Dzimene” u.c. 

Atgādinām, ka arī šajos koncertos grupas fani par īpašu cenu varēs iegādāties grupas ekskluzīvo CD, kas mūzikas ierakstu veikalos vairs nav pieejams. 

Biļetes uz abiem koncertiem vēl var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

FOTO: GINTS IVUŠKĀNS