Omniva piedāvā ideju brīvdienām: 43 apskates vietas un objekti Latvijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. jūlijs 2020 11:59
203

Šovasar, kad iedzīvotāji tiek aicināti ļoti rūpīgi apsvērt nepieciešamību doties ārvalstu braucienā, jo sevišķi ārpus Baltijas valstīm, Omniva aicina visus izbaudīt vasaras brīvdienas tepat Latvijas teritorijā. Omniva sadarbībā ar tūrisma informācijas centriem ir apkopojusi vairāk nekā 40 apskates objektus un vietas Latvijas teritorijā: https://ej.uz/CeloArOmniva.

Daudziem ir ierasts vasaras brīvdienu laikā doties tuvākos vai tālākos ārzemju ceļojumos, taču šogad šādi braucieni nav ieteicami mūsu visu drošībai. Tomēr tas nav iemesls, lai pilnībā atteiktos no brīvdienu plāniem. Omniva sadarbībā ar reģionālajiem tūrisma informācijas centriem ir apkopojusi 43 vietas un apskates objektus Latvijā, kurp doties brīvdienās individuāli vai kopā ar ģimenes locekļiem. 

“Ceļojot pa Latviju, iedzīvotāji bieži vien apmeklē lielākos un populārākos tūrisma objektus, taču mums netrūkst arī mazu, interesantu apskates vietu ar savu stāstu un vēsturi, un tieši tas padara šīs vietas īpašas. Mēs vēlējāmies parādīt, ka nevajag skumt par esošajiem ierobežojumiem, bet gan meklēt iespējas, un tādu nudien netrūkst,” stāsta Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare. 

Zemgales viesiem ir iespēja nofotografēties pie foto rāmja “Pastkarte no Bauskas”, kas uzstādīts Bauskas pils pakājē, vai apmeklēt Ezerlūķu pilskalnu Dobelē, kur pašā kalna galā atrodas zibens sasperts koks, kas vietai piedod papildu teiksmainu un mītisku noskaņu. 

Vidzemes apceļotāji aicināti doties līdz Gulbenei un no skatu platformas Stāmerienā aplūkot Gulbenes–Alūksnes bānīti, bet pēc tam atpūsties Dabas viesistabā Stāķu parkā. Savukārt Smiltenes pilsētas pievārtē atrodas vecas šķūņa drupas, kas atgādina vienu no pasaules brīnumiem - akmens pieminekli Stounhendžu Lielbritānijā. 

Dodoties atpūtā pa Latgali, ir vērts izbaudīt mirkli Balvos pie pasaulē lielākā vēja zvanu ansambļa “Gaiss”, kas reaģējot uz gaisa kustību, ar vēja stabulēm rada mūziku. Savukārt laimes dažādību var izbaudīt Laimes muzejā Indrā.

 

Ceļojot uz Kurzemes pusi, ir vērts apskatīt Eiropā garāko ķieģeļu tiltu pār Ventu Kuldīgā, nobildēties Biļļu kalnā pie iespaidīgā lielizmēra uzraksta “Saldus”, kā arī paviesoties piejūras pilsētās. 

Šos un citus Omniva apkopotos apskates objektus skatiet šeit: https://omniva.info/lv/2020/07/17/celo-ar-omniva/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies