Olu krāsošana, ripināšana un citas Lieldienu izklaides

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. marts 2016 11:26
668

Šī gada 26. martā t/c “Dole” aicina Lieldienas pavadīt kopā. Svētku svinēšana kļuvusi jau par tradīciju, tāpēc arī šogad apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes un izklaides – priecēs bērnu un jauniešu vokālā ansambļa priekšnesumi, radošās darbnīcas un protams – olu krāsošana, ripināšana un citas tradicionālās Lieldienu izklaides. 

Sestdien, jau no paša rīta plkst. 10:00 līdz pat plkst. 18:00 lielos un mazos priecēs Lauku sētas iemītnieki – truši, vista, gailis, kazlēns un jēriņš. Taču jau no 13:00 – 15:00 – tradicionālās aktivitātes – radošās darbnīcas, kuru laikā tiks veidotas Lieldienu dekorācijas. Ar aplikāciju palīdzību tiks rotātas un krāsotas olas, kā arī veidota dekoratīva ligzda tām. Pa to laiku, apmeklētājus priecēs bērnu un jauniešu vokālais ansamblis, kas izpildīs latviešu un ārzemju populārās dziesmas. Neizpaliks arī olu ripināšanas sacensības un citas Lieldienu rotaļas.

T/c “Dole” menedžere Liene Karpova stāsta, ka Lieldienu svinības ir kļuvušas par ikgadēju aktivitāti: “Patiess prieks, ka apkārtējiem iedzīvotājiem un tirdzniecības centra apmeklētājiem svētku svinēšanas tradīcijas kļuvušas par iemīļotu notikumu un tiek gaidītas ar prieku. Gadskārtēji neesam aizmirsuši par šiem košākajiem svētkiem, ne velti mūs dēvē par “Ķengaraga mazo kultūras centru”, arī šogad ar plašo svētku programmu cenšamies sagādāt prieku apkārt dzīvojošajām ģimenēm.”

Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam