Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturneja

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2013. gada 15. augusts, 16:32:55
Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturneja

Pirmdien, 19. augustā, plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē ar vērienīgu koncertu noslēgsies aktrises Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturneja, kas šovasar pārskanējusi visu Latviju.

 

Vēl šovakar, 15. augustā, jubilāre kopā ar tuvākajiem skatuves kolēģiem un draugiem – Mirdzu Martinsoni, Baibu Indriksoni, Sarmīti Rubuli, Leonu Krivānu, Juri Strengu, Jāni Reini un Gintu Andžānu – viesosies Talsu Sauleskalna estrādē, bet rītvakar – Jēkabpilī, Krustpils saliņā.

 

Savukārt turnejas noslēguma koncerts Dzintaru koncertzālē būs īpaši krāšņs, jo uz skatuves kāps 30 īpašie viesi: Dailes teātra aktieri Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis un Jānis Paukštello un dziedātāja Olga Rajecka. Ar savu klātbūtni jubilāri pagodināt solījies arī režisors Jānis Streičs, kā arī daudzi citi Olgas Dreģes dzīvē svarīgi cilvēki. Dziesmu pavadījums būs Kristapa Krievkalna instrumentālās grupas pārziņā.

 

Koncertā tiksimies ar seriāla „Sirdsmīļā Monika” varoņiem, kas liks pasmaidīt arī nopietnākajiem skatītājiem, mūs gaidīs jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā! Skanēs dziesmas arī no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, un īpaši "karsts" priekšnesums būs dziesma "Tu, mans mīļais Čipendeil". Neiztrūks arī tādas pazīstamas melodijas kā „Ejot cauri rudziem”, „Teic, kas esi”, „Ak skaistā jaunība”, „Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa”, savukārt koncerta kulmināciju veidos filmas „Vella kalpi” popūrijs. Turklāt, ņemot vērā īpašo viesu klātbūtni, negaidīti pavērsieni un muzikāli pārsteigumi garantēti!

 

Koncertuzvedumam, kura režijas grožus savās stingrajās rokās tur Valdis Lūriņš, būs krāšņi kostīmi un interesanta kustību partitūra: katra dziesma kā mazs stāsts.

 

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto, šogad izdota arī Olgas Dreģes grāmata "Izslāpums", tālab pēc koncerta to būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, saņemot mākslinieces autogrāfu.

 

Koncertturnejas organizētāji uzsver: lai gan koncerts Dzintaros gaišas emocijas un līksmu noskaņojumu sagādās visu paaudžu skatītājiem, biļetes uz aktrises jubilejas koncerttūres noslēgumu varētu kļūt īpaši mīļa dāvana vidējās un vecākās paaudzes ļaudīm no bērniem un mazbērniem...

 

Biļetes uz koncertu vēl nopērkamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā: www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena – no Ls 5-12.