Oktobra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. oktobris 2019 10:10
1473

Foto: www.pixabay.com

Auns

Oktobrī jums bieži nāksies piekāpties un atteikties no saviem plāniem. Šajā mēnesī nebūs spīdošs finanšu stāvoklis. Jau mēneša sākumā iespējami lieli tēriņi, jums nāksies naudu aizņemties. Mēneša vidus un trešā dekāde solās būt veiksmīgāka.

Romantiskās attiecības prasīs pacietību, atbildību un mērķtiecību. Bet jūs vilina brīvība, impulsīva rīcība, spilgtas jūtas. Rodiet harmoniju starp emocijām un prātu, ja nevēlaties sastrādāt muļķības.

Vērsis

Veltiet vairāk uzmanības savai veselībai. Mēneša sākumā jūsu enerģijas rezerves būs izsmeltas un novājināta imunitāte. Palielināsies saslimšanas risks. Izvēlieties sezonai atbilstošu apģērbu un izvairieties no saaukstēšanās.

Attiecībās viss norisināsies nestandarta veidā un ļoti strauji. Pacentieties būt pacietīgāki un romantiskāki – tas ļaus jums pārvarēt grūtības attiecībās. Mēneša vidū gaidāmi uzlabojumi savstarpējās attiecībās ar partneri.

Dvīņi

Pievērsiet uzmanību savai veselībai un pašsajūtai. Izvēlieties sezonai atbilstošu apģērbu, izvairieties no saaukstēšanās. Mēneša vidū jums ir jāatrod laiks mājokļa vai biroja ģenerālajai tīrīšanai – apkārtējās vides uzkopšana nāks par labu jūsu veselībai.

Nezaudējiet saikni ar realitāti un nesasteidziet visu. Impulsivitāte neko labu nesola. Greizsirdība provocēs konfliktus un var sabojāt attiecības. Pacentieties ar to tikt galā.

Vēzis

Oktobrī jums ir kategoriski aizliegts pārpūlēties. Laikus reaģējiet uz organisma signāliem. Neaizmirstiet, ka pēc darba ir nepieciešama pilnvērtīga atpūta. Ja jums sagādā raizes konkurenti, nekarojiet ar tiem, bet mēģiniet veidot ar viņiem sadarbību. Neapskaudiet citus. Skaudība jums nedos neko labu, tikai sabojās visu.

Ieklausieties savās jūtās un vēlmēs. Ja nepiekrītat sava izredzētā viedoklim, jums nav viņam akli jāseko. Mīliet sevi un izrādiet veselīgu egoisma devu, jo tikai tā gūsiet līdzsvaru attiecībās.

Lauva

Oktobrī gaidāmi sarežģījumi attiecībās ar dažiem cilvēkiem no jūsu apkārtējā loka. Kāds nepildīs doto solījumu, un tas jūs sarūgtinās. Mēneša sākumā, kontaktējoeties ar cilvēkiem, palielināsies risks saslimt ar vīrusu infekciju. Mēneša vidus ir piemērots ģimenes attiecību sakārtošanai un sadzīvisku problēmu risināšanai.

Jūs būsiet pretējā dzimuma uzmanības centrā. Ja agrāk jums neizdevās iegūt jums simpatizējošā cilvēka uzmanību, tad šajā mēnesī jums tas beidzot izdosies. Tikai nesteidzieties un nekaliet plānus tālai nākotnei.

Jaunava

Mēneša sākumā gaidāmas finanšu grūtības. Jums nāksies iztērēt vairāk, nekā jūs bijāt ieplānojuši. Finanšu sarežģījumi var negatīvi ietekmēt romantiskās attiecības. Neskatoties uz visām pūlēm, lielu naudu jums šomēness neizdosies nopelnīt.

Attiecībās šis laiks būs salīdzinoši mierīgs, bez īpašām pārmaiņām un lieliem konfliktiem. Precētiem pāriem ieteicams piestrādāt pie attiecību stabilitātes un mājokļa iekārtošanas.

Svari

Liktenis jums šomēness piespēlēs daudz iespēju un izvēles variantu, bet jums jāizlemj, ar ko jūs vēlaties veidot attiecības, kur gūt nepieciešamo informāciju. Jums izdosies kļūt par ietekmīgu vadītāju visās jomās. Kolēģu cieņa jums ļaus celt savu pašapziņu un veikt izrāvienu uz priekšu.

Oktobrī jums nāksies daudz ko piedot savam partnerim, lai izvairītos no konfliktiem un attiecību pārraušanas. Daudzus no jums nodarbinās jautājums, vai vispār vēlaties turpināt šīs attiecības. Vientuļajiem Svariem zvaigznes iesaka būt maksimāli godīgiem attiecībā pret sevi un potenciālo partneri.

Skorpions

Oktobrī jums nebūs noskaņojuma aktīvi komunicēt ar apkārtējiem. Šajā laikā var pienākt beigas ilgstošām attiecībām ar partneri vai draugiem. Mēneša vidus ir piemērots radošu ideju īstenošanai. Skorpioni oktobrī kļūs neparasti pievilcīgi. Piemērots laiks imidža maiņai.

Zvaigznes atgādina, ka laime ģimenē ir atkarīga ne tikai no jums, bet arī no partnera ieguldījuma. Pamēģiniet reizēm izteikt uzslavas mīļotajam cilvēkam par pūlēm.

Strēlnieks

Šomēness ļoti daudz kas būs atkarīgs no jūsu prasmes pozicionēt sevi sabiedrībā, kolektīvās solidaritātes un personīgās aizbildniecības. Jūsu izvēli nav iespējams ietekmēt, tomēr jums ir jāmāk ieklausīties apkārtējos cilvēkos, ņemot vērā viņu profesionālās vēlmes, lai jūs netiktu iedzīti stūrī. Ievērojiet diplomātiskas attiecības pat ar tiem cilvēkiem, ar kuriem saskarsme ir izteikti nepatīkama.

Vientuļajiem Strēlniekiem šajā mēnesī nav vērts cerēt par izmaiņām savā statusā. Sākumā rodiet harmoniju savā dzīvē un pievērsiet uzmanību savam ķermenim. Attiecībās esošajiem Strēlniekiem zvaigznes iesaka iemācīties labāk izprast mīļoto cilvēku.

Mežāzis

Pēdējā laikā jūs esat kļuvuši par savu ambīciju ķīlniekiem. Pacentieties nepārkāpt pieļaujamos rāmjus un savus morālos principus. Nepaļaujieties uz laimīgu sagadīšanos, kas varētu mainīt jūsu dzīvi. Par laimi nāksies pacīnīties, taču jūs no tā gūsiet kolosālu baudu un leposieties ar sevi. Jūsu harisma ir spējīga sakaut, tāpēc iespējami jauni pielūdzēji.

Labāko saņems tie, kas prot gaidīt. Maz ticams, ka tieši šajā mēnesī jūs sastapsiet savu liktenīgo mīlestību, tomēr pastāv iespēja, ka iepazīsieties ar otro pusīti tieši tagad. Precētajiem Mežāžiem jāpievērš uzmanību attiecību stiprināšanai.

Ūdensvīrs

Uzsākot jaunus darbus, jums ir jāņem vērā ētiskos apsvērumus. Dariet labu, jo tieši tagad jūsu spēkos ir padarīt pasauli labāku un pilnīgāku. Nepieļaujiet netīras spēlītes un melus savā realitātē. Atcerieties, ka karmas likumi nav atcelti. Ko sēsiet, to pļausiet.

Zvaigznes iesaka rast kompromisu attiecībās ar partneri. Iespējams, jums nāksies pieņemt kardinālus lēmumus. Ievērojiet piesardzību un nenodariet sev pāri.

Zivis

Mēneša sākumā jums nāksies ātri koriģēt savus plānus neparedzētu apstākļu dēļ. Kādam no radiniekiem, iespējams, ka būs nepieciešama steidzama palīdzība un atbalsts. Pacentieties neaizņemties naudu, lai nesabojātu attiecības ar svarīgu cilvēku. Sākot no mēneša vidus, iestāsies piemērots laiks mācībām un personīgajai izaugsmei.

Oktobrī vadieties pēc prāta, nevis emocijām. Jums ir uzticams padomdevējs, neuzticiet ģimenes noslēpumus svešiem cilvēkiem. Ievērojiet piesardzību, ja lūdzat palīdzību veciem paziņām vai bijušajam partnerim. Kāds jums var nodarīt kaitējumu ar meliem un baumām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies