Nūģiste kaut kāda!

VesmaSk
VesmaSk 1. augusts 2019 14:35
948

Kā viena mana prātīgā draudzene teica: “Nē, nu var jau uz vecumu galīgi sakūkoties!”, ar to domājot ne jau kūkas, bet gan to “ku-kū” variantu. Nu bet jā, man uznāca vēlme pamēģināt aizbraukt uz pludmali. Uz nūdistu pludmali. Kur problēma, kāds jautātu – ņem un brauc! Bet ziniet, tā uzreiz, vienai un plikai, bez pieredzes? Jā, es arī par to pašu – vienai pašai neērti, kauns vienai un plikai, kopā kautrēties būtu tā kā foršāk. Tāpēc apziņoju visas iespējami dullākās draudzenes, lai atrastu kādu, ar kuru kopā pirmo reizi izdarīt TO. Sākumā neveicās – viena laukos, otra bērnu nometnē, trešā nav Latvijā, ceturtā jūtas resna un nesmuka (viņa ir uz pusi tievāka nekā es!!!). Bet tad atradās viena, kura teica: “Davai! Braucam!” Nu un mēs aizbraucām.

Satikāmies norunātajā vietā, Vecāķu stacijā. Līdz pludmalei tur viens stiepiens, bet vēl kāds krietns gabals jākāto līdz nūdistiem. Ejam plikām kājām pa pludmales mitrajām smiltīm un spriežam, ka nūdistu pludmalei gan jau garām nepaiesim, jo plikus cilvēkus no apģērbtiem spējam atšķirt. Un tad ieraugām - kāpās, aiz kāpām un starp smilšu pauguriņiem un kāpu stiegrainās zāles laukumiņiem atstatus viens no otra guļ vai stāv cilvēki. Pliki cilvēki. Gan pāri, gan pa bariņam, gan pa vienam. Pa vienam tomēr vairāk redzu vīriešus, laikam jau tie ir drosmīgāki. Mums, sievietēm, labāk patīk kompānija. Cenšos neskatīties uz citu plikumiem pārāk uzkrītoši, jo zinu, ka blenzt nav labi, un arī mazliet kautrējos (ō, tur bija kāds skaisti iededzis un sportiska auguma puisis!).

Abas ar draudzeni atrodam brīvu vietiņu, kuru nedaudz no pludmales puses piesedz smalka kāpu zāle, tā gan no liekām acīm nepasargās, tomēr būs kā nosacīta „siena” vismaz iedomāti. Izklājam savas sedziņas smiltīs un ģērbjamies nost. Mēģinu saprast savas sajūtas – mazliet mulsuma ir, tomēr pametu acis apkārt un saprotu, ka – te taču visi ir tādi – kaili. Ātri vien arī mēs esam izlobījušas no drēbēm un kļūstam tādas pašas kā apkārtējie - plikas. Un ko nu vairs daudz mulst, iekārtojamies uz dvielīšiem. Vispirms saulītei rādīsim muguras un dupšus. Pļāpājam un apspriežam pēdējos privātos jaunumus, pamazām atslābstam un sākam izbaudīt lielisko laiku un savādo brīvības sajūtu. Tā guļot un laiski pļāpājot, mierīgi aplaižu acis arī pakārt un vēroju citus. Pamanu to glīto puisi, tālāk bariņš, cilvēki trīs vai četri stāv kājās un sarunājas, pa kādam vairāk vai mazāk iesauļotam stāvam šad tad paiet garām un dodas uz ūdeni, lai nopeldētos. Otrpus mums vēl ir kāds pāris gados, kas arī sauli ķer, stāvot kājās. Pamanu, ka vīrietis skatās uz mums un, spriežot pēc tā, ko redzu, ieraudzītais viņam tīri labi patīk. Sakautrējos no savām domām un nosecinu, ka sava erotika laikam jau šajā nūdistu pludmales būšanā ir.

Kad esam jau kādu brīdi pasauļojušās draudzene attopas, ka neesam piefiksējušas sauļošanās laiku, bet nu jau ir par vēlu to darīt. Kādu brīdi grozāmies saulē kā tādas pankūkas uz pannas, līdz paliek karsti, tādēļ izlemjam, ka iesim nopeldēties. Ūdenī ejam pa vienai, jo otra tad paliek pie mantām. Kad defilēju pāri pludmalei uz jūru, ir savāda sajūta - it kā kauns no vienas puses, no otras kaut kāda spīts un vienaldzība pret to, ka man nav ne tuvu ideāls un pavisam ne tuvu slaids ķermenis. Ūdenī gan ir viens vienīgs kaifs - ūdens silts, vēja gandrīz nav, nelieli viļņi maigi skalojas, patīkami cilājot manas krūtis un jutekliski apņemot augumu. Šādi, kailai, viennozīmīgi peldēties ir daudz jaukāk nekā ģērbtai peldkostīmā. No ūdens negribas līst ārā, tomēr pēc brīža dodos uz krastu un atkal atguļos uz sava paladziņa, lai ļautu saulei mani nožāvēt.

Pirmie iespaidi par nūdistu pludmali ir ļoti labi  - apkārt esoši cilvēki ietur pieklājīgu distanci gan sauļojoties, gan ūdenī, neviens lieki netraucē un uzkrītoši neblenž. Kailie cilvēki pludmalē ir dažāda vecuma un dažādas komplekcijas, bet neviens, kā izskatās, pārāk nepārdzīvo par savu izskatu. Un man tas patīk, jūtos labi un iederīgi, ar visiem saviem liekajiem kilogramiem un neideālo figūru.

Tā, lūk, es kļuvu par nūdisti!

Vasaras blogu konkurss

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. augusts 2019 21:52

Apsveicu ar iesvētībām nūdistos! (F)

sauljuks 1. augusts 2019 15:38

nu nezinu, kas tur - mums sievietēm, bet es labāk braucu viena! :))

Ar ļoti retiem izņēmuma gadījumiem... ;))