Novembra horoskops

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. novembris 2019 10:48
1544

Foto: www.pixabay.com

Auns

Mēneša sākumā jūs gaida daudz pārsteigumu – gan patīkami, gan ne īpaši. Kopumā mēnesis solās būt veiksmīgs. Negaidīti zvani, liktenīgas tikšanās, negaidīta uzskatu maiņa liks sarosīties. Pacentieties ievērot mērenību it visā. Vēlme uzspiest savu gribu nav ieteicamas līdz mēneša beigām – pārgalvīgi lēmumi var kaitēt jums.

Ģimeniskie Auni var paļauties uz tuvinieku atbalstu. Iespējams, jūsu sabiedroto lokā ceļā uz jaunu projektu īstenošanu nokļūs cilvēks, ar kuru jums līdz šim nebija pārāk labas attiecības.

Vērsis

Zvaigznes jums iesaka saglabāt mieru un mērenību. Pagātnes rēgi nemitīgi atgādinās par sevi. Sīkas kļūdas, aizmirsti solījumi, bijušie partneri – tas viss kaitinās, bet arī raisīs zināmu nostalģiju. Jums nāksies izvēlēties – ielaist pagātni savā dzīvē vai atbrīvoties no tās uz visiem laikiem.

Ar labām manierēm jūs piesaistīsiet pretējā dzimuma uzmanību. Novembrī jūs saņemsiet daudz komplimentu un jaukas dāvanas. Šis mēnesis ir lieliski piemērots laulībām. Vientuļajiem Vēršiem zvaigznes iesaka biežāk iziet sabiedrībā.

Dvīņi

Zvaigznes iesaka ievērot piesardzību naudas lietās. Novembrī ir augsts risks kļūt par upuri krāpniekiem un ciest zaudējumus. Nav ieteicams iesaistīties strīdos un konfliktos. Izvairieties no negatīvās enerģijas, lai nezaudētu savus spēkus.

Attiecībās jūs kļūsiet maigāki, pacietīgāki un piekāpīgāki. Jūs centīsieties darīt visu, lai jūsu partnerim būtu komfortabli. Un jums tas izdosies. 

Vēzis

Novembrī jūs spēsiet sasniegt lielas lietas, taču nāksies paskatīties uz daudzām lietām no cita skatpunkta un, iespējams, mainīt stratēģiju. Tiem Vēžiem, kas šobrīd piedzīvo sarežģītu situāciju dzīvē, mēneša pirmajā pusē planētas dāvās iespēju atgūt lietas.

Vientuļie Vēži novembrī var iesaistīties interesantās mīlas attiecībās. Taču tas vēl nenozīmē, ka šīs attiecības būs nopietnas un ilgstošas.

Lauva

Šis periods ir piemērots rūpēm par savu veselību un investīcijām savā izaugsmē. Zvaigznes iesaka vairāk laika veltīt sportam un pastaigām svaigā gaisā. Skaistumkopšana palīdzēs uzturēt enerģiju nepieciešamajā līmenī un sasniegt nospraustos mērķus. Neiejaucieties citu cilvēku dzīvē, jo jūsu labie nodomi var tikai kaitēt.

Jūsu attiecības gaida izturības pārbaude. Pastāv iespējamība, ka tuvumā uzradīsies cilvēks, kurš vilinās jūs spert sānsoli. Neaizmirstiet, ka viss slepenais reiz top atklāts. Arī vientuļās Lauvas gaida drāmas un pārsteigumi.

Jaunava

Radošā enerģija virzīs jūs uz vieglumu, dāvās jaunas idejas un izteiktas emocijas. Rēķinoties ar planētu labvēlību, neslinkojiet un patstāvīgi speriet soļus ceļā uz savu mērķi. Novembris dāvās iespējas, lai jūs spertu izšķirošo, liktenīgo izrāvienu uz priekšu.

Attiecībās jūs būsiet dāsni, dāvāsiet rūpes un maigumu. Tas stiprinās jūsu attiecības. Jūsu sirdi piepildīs mīlestība un siltums. Vientuļās Jaunavas mēneša beigās var sākt daudzsološu, spilgtu romānu.

Svari

Šis mēnesis ir piemērots draudzības saišu stiprināšanai, iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem un aktīvi piedalieties sociālajā darbībā. Iespējami radikālas izmaiņas, tajā skaitā arī karjerā. Jūsu laiku burtiski aprīs daudz sīku darbu, kas uzradīsies negaidīti. Neļaujiet sev darīt pāri.

Novembrī jūs varat zaudēt savstarpējo saprašanos ar tuvu cilvēku. Steidzami atgriezieties pie normālas laulāto dzīves, ja vien nevēlaties šķirties.

Skorpions

Mēneša sākumā jums būs vēlme mainīt apstākļus, uz laiku aizmirstot par problēmām. Iespējams, jūs jau sen sapņojat par došanos ceļojumā vai nopirkt sev kaut ko īpašu. Neierobežojiet sevi, jo visi šajā laikā veiktie pirkumi izrādīsies ļoti veiksmīgi. Nepievērsiet uzmanību skauģu baumām. Ja citi jūs apskauž, tas nozīmē, ka jūs esat priekšā. Nepalaidiet garām iespējas biznesā un karjerā.

Mēneša vidū iespējams nopietns strīds ar mīļoto, kuru palīdzēs atrisināt atklāta saruna. Pacentieties saprast partnera neapmierinātības cēloni. Ja tiksiet galā ar šo uzdevumu, jūsu savienība nostiprināsies, un partneris dāvās jums siltumu un rūpes.

Strēlnieks

Novembrī jums parādīsies jaunas perspektīvas. Daudziem nāksies saskarties ar nepieciešamību izvēlēties turpmāko ceļu. Iespējami perspektīvi, bet ar neērtībām saistīti biznesa piedāvājumi. Zvaigznes iesaka rūpīgi apsvērt visus plusus un mīnusus, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Nezaudējiet ticību sev, ja saskarsieties ar nepatikšanām.

Biežāk pavadiet laiku kopā ar ģimeni un mīļoto cilvēku. Tas ļaus stiprināt attiecības. Saskarsme ar otro pusīti būs silta un romantiska. 

Mežāzis

Zvaigznes iesaka rūpīgi plānot savus soļus uz priekšu un nekāpt uz veciem grābekļiem. Planētas saka priekšā, ka kāds no jūsu sabiedrības var spēlēt negodprātīgu spēli, taču novembrī tas nāks gaismā. Nemeklējiet ienaidnieku katrā paziņā, lai neiedzīvotos paranojā.

Piemērots laiks atklātai sarunai ar partneri. Izskaidrojiet viņam sava drūmā noskaņojuma iemeslus. Kopā jūs atradīsiet risinājumu, kas palīdzēs uzlabot noskaņojumu.

Ūdensvīrs

Zvaigznes iesaka nebaidīties no pārmaiņām un drošāk īstenot svaigas idejas. Bet vairāk uzmanības ir jāievēro savos vārdos – pastāv risks sarunāt lieku, izpaust noslēpumus vai konfidenciālu informāciju. Pat šķietami nevainīga saruna var izraisīt nopietnas problēmas. Labāk paturiet mēli aiz zobiem.

Morālo palīdzību jums sniegs ģimenes locekļi. Taču jums nāksies pabeigt ar mājokli un sadzīvi saistītos darbus.

Zivis

Šajā mēnesī jums būs daudz jāstrādā. Jūsu čaklais darbs nesīs augļus – naudas pietiks visam. Nepalaidiet garām iespēju papildināt krājkasi vai bankas konu, veikt izdevīgas investīcijas. Mēneša beigās iespējams darījuma brauciens, komandējums vai ceļojums.

Attiecības jums dāvās laimes un drošības sajūtu. Partneris nodrošinās stipru aizmuguri, bērni iepriecinās ar saviem sasniegumiem mācībās un radošās izpausmēs. Vientuļajām Zivīm zvaigznes iesaka rūpīgāk izvēlēties cilvēkus attiecību veidošanai, jo jaunās iepazīšanās var sagādāt vilšanos.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies