Notiks piektais krāmu tirdziņš Avotu ielas apkaimē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. augusts 2013 18:15
1474

Sestdien, 24.augustā no plkst. 10.00 A. Deglava ielā 1, skvērā pie Sv. Pāvila baznīcas norisināsies jau piektais krāmu tirdziņš Avotu ielas apkaimē. Drēbes, apavi, trauki, grāmatas un citas lietas - to visu, kā jau ierasts, pircējiem piedāvās tie, kas vasaras laikā nolēmuši izrevidēt mantu krājumus savās mājās.

Tā kā tirdziņš savos desmit pastāvēšanas mēnešos ir lēnām, bet mērķtiecīgi audzis, šoreiz apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī citās aktivitātēs - apskatīt un pat izmēģināt senos darbarīkus pie restauratoru apvienības "A74" darbagalda vai par demokrātiskām cenām tikt pie jauna matu sakārtojuma meistares Ilzes Zelčas frizierkrēslā.

Iemesli, kādēļ piedalīties un apmeklēt šādus tirdziņus? Pirmkārt, tā ir iespēja iegūt savā īpašumā sen kārotu mantu par labu cenu vai atbrīvoties no liekajām lietām. Otrkārt, tirgus ir iespēja dažādot savas brīvdienu aktivitātes un iegūt jaunu pieredzi. Treškārt, tas ir veids, kā dot savu ieguldījumu krāmu tirdziņu tradīcijas attīstībai Rīgā.

Katram rīdziniekam ir iespēja, iepriekš piesakoties, piedalīties arī nākamajā tirdziņā, kas tiek plānots šī gada oktobrī, kad tiks atzīmēta šī pasākuma pirmā gadadiena. Informācija par dalības noteikumiem un pieteikšanos atrodama mājaslapā http://avotuielasapkaime.blogspot.com/

 

Avots:Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies