Notiks dokumentālās jauniešu izrādes „Manas sirds stāsti” papildizrādes

10. marts 2010 00:00
1110

Pateicoties lielajai skatītāju atsaucībai un daudzkārtējiem lūgumiem, Dailes teātris atkārtoti piedāvā artistiski dokumentālo izrādi „Manas sirds stāsti”, kurā jaunieši uz skatuves atklāti runā par dzīvi. Izrādi Dailes teātra Mazajā zālē varēs noskatīties 21. martā plkst. 15.00 un 18.00, kā arī 23. un 24. martā plkst. 19:00.

{smallpic:1}

Šī izrāde ir projekta KONTAKTS.LV rezultāts, kas tiek īstenots sadarbībā ar Kopenhāgenas Betty Nansen teātri un Dānijas kultūras institūtu Rīgā. Pagājušajā gadā ar lielu publikas atzinību Dailes teātrī un citviet Rīgā tika izrādīti „Stāsti, kas pagriež pasauli”. Arī šī gada izrādē, līdzīgi kā iepriekš, dažādu tautību jaunieši uz skatuves stāstīs, dejos vai izdziedās savus personīgos stāstus. Tomēr šī būs no iepriekšējās pilnīgi atšķirīga izrāde, jo stāsti ir pavisam citi, un lielākoties citi ir arī izrādes dalībnieki.

 

Veidojot šo izrādi, režisors Didzis Jonovs aicināja jauniešus stāstīt kādu savas dzīves fragmentu, notikumu vai jebko citu, kas viņiem subjektīvi šķiet nozīmīgs un atstājis iespaidu. Rezultāts ir pārsteidzošs – ir stāsti, kas satrauc, ir stāsti, kas smīdina, ir stāsti, kas rosina domāt un pat skumt.

 

Šos jauniešus, kuriem līdz šim nav bijusi nopietna skatuves pieredze, konsultēja skatuves mākslas profesionāļi Aina Matīsa, Gustavo, Vita Bekmane, Ieva Kerēvica un Agris Daņiļēvičs, tomēr skatītājiem būtu jāzina, ka izrādes stāsti nav simtprocentīgi noslīpēti, vārds vārdā iestudēti. Dalībniekiem ir atstātas visai plašas improvizācijas iespējas un tādējādi tiek panākts, ka uz skatuves ir redzams, iespējams, vispatiesākais teātris, jo skatītāju priekšā ir īsts cilvēks un īsts stāsts.

 

Izrādi atbalsta Dānijas kultūras institūts, Sorosa fonds Latvija un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

 

Ieeja izrādēs bez maksas, bet ieejas kartes jārezervē pa tālr. 67270463.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā