Nopirku grāmatiņu....vairākas grāmatiņas :)

Kerstyna
Kerstyna 1. augusts 2016 10:44
1847

Pirmo grāmatu nopirku „ABC Zvaigzne” akcijas ietvaros..... kad ne to vien nopērk.

 Izlasīju, patika, padalījos ar VesmuSK, viņa mani apgaismoja, ka ir vēl grāmatas . Nu nekocena grāmatām nav maza un tās noteikti nebija manu iepirkumu prioritāšu augšgalā, bet vtad autoostas grāmatnīcā ieraudzīja, ka otrā un trešā daļa ir ar atlaidi. Nopirku, izlasīju, tagad gribu padalīties ar domām.

Grāmata laba , ja vēlies lasīt kaut ko nervus kutinoši – seksīgi – erotisku. Varoņi un vide – zināmā mērā klišejiski, bet  ir arī  kaut kāds caurviju elements, kas piesaista uzmanību un arī stāsta nepabeigtības sajūta, trešo grāmatu aizverot  šķita , ka vajadzētu būt arī ceturtajai, jo daudz kas palika pusvārdā.

Ar ko piesaistīja mani? Lai arī aprakstīts tur ir daudz, ir atstāta vieta arī lasītāja iztēlei un tas man ir svarīgi, īpaši lasot šāda žanra literatūru.

Un tagad pa mazam citātiņam no katras grāmatas:

„... Pasaule redzēs skaisto iesaiņojumu, bet tikai es pazīšu tajā noslēpto vīrieti un zināšu viņa vērtību.  Gan viņa intīmais smaids, un dziļie piesmakušie smiekli, gan maigais pieskāriens un  neapvaldāmā kaisle – vissbija rezervēts tikai man....”/ S. Deja „ Atkailinos tevī”

„ ... Es izmisīgi alkstu pēc tevis. Bez tevis es jūtos nožēlojami. Es atcerējos to nedēļas nogali un laiku , ko pavadījām kopā, un es nespēju  iedomāties neko, ko es nebūtu gatava darīt, lai atkal redzētu tevi tādu. Turpretī tu pavadi laiku kopā ar VIŅU, kamēr es jau ceturto nakti esmu viena bez tevis...” / S. Deja „ Spoguļojos tevī”

„... Gideona pirksti gar sāniem  savilkās dūrēs, viņa poza bija agresīva un plēsonīga. Viņš nepiebremzēja , man tuvojoties, viņa ķermenis bija notēmēts tiešai sadursmei. Pagriezusies es  atdūros pret viņa beidzamo soli  un saplūdu ar to. Mūsu ķermeņiu sadūrās, manas rokas apvijās ap Gideona pleciem  un pirksti pavilka  viņa galvu zemāk, lai es ieņemtu viņa lūpas ar sulīgu, izsalkušu skūpstu....” /S. Deja „ Ievijos tevī „

P.s. Un vēl, tikai starp mums meitenēm runājot, kad sāku lasīt,  mani apņēma tāda kā atpazīstamības sajūta... Kad atmet darbības vidi, varoņu ārējā izskata aprakstus, tad... es ko tādu esmu piedzīvojusi savā laikā, protams, ne jau kā grāmatā, bet ļoti, ļoti tuvu tam ... un tas bija brīnišķīgs laiks .....

Vasaras beztēmas blogu konkurss

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 1. augusts 2016 21:15

Izklausās..erotiski, kutelīgi...) Neesmu lasījusi nekādus Grejus, tā kā nav, ar ko salīdzināt. Es savukārt šodien rakos pa saviem grāmatu krājumiem. Tur ir viss!!!! Domāju, cai neuztaisīt garāžas izpārdošanu, tik man te apkārtnė latviski lasošie mazākumā, kaut gan arī krievu klasika man pa pilnam oriğinālvalodā.

Kerstyna 1. augusts 2016 12:13 Kaķmeitene

Bet, ja jāsalīdzina, tad man šī patīk labāk . :$

Linduchy 1. augusts 2016 12:07

hmm, man šķiet, ka esmu izlasījusi pirmās 2...tagad vairs nespēju atcerēties, bet nāk prātā, ka tiesām bija Greja nokrāsu adaptācija :D

Kerstyna 1. augusts 2016 12:01 ilzy

Jā greja softversija :D es arī par to iedomājos. Man jau tā šķita, ka ir jābūt vēl grāmatām.

ilzy 1. augusts 2016 11:51

Šajā sērijā kopā ir piecas grāmatas, tikai latviski ir pirmās trīs.
Izlasīju pirmo, kaut kā stipri atgādināja Greju, nepavilkos.