Noderīgas saites ceļošanai

dolo_acca21
dolo_acca21 1. jūnijs 2016 14:30
1662

Ceļojot ir patīkami ļauties spontanitātei, tomēr reizēm ir vērts padomāt un ieplānot jau iepriekš, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem vai lai radītu vēl vairāk patīkamu mirkļu ceļojuma laikā. RentMama auto noma iesaka iepazīties ar šīm vietnēm, kas palīdzēs organizēt un baudīt ceļojumu, lai arī kādas būtu tavas intereses, vēlmes vai vajadzības.

 

  1. http://www.triptease.com/ Vieglā un ērtā veidā atrodi izdevīgākos piedāvājumus naktsmītnēm savā ceļojumā, izvēlies savu apmešanās vietu un salīdzini dažādu naktsmīņu izmaksas. Lieliska iespēja iegūt informāciju un vērtējumus par citu ceļotāju pieredzi!
  2. https://www.homestay.com/ Lielisks piedāvājums atvērtiem un komunikabliem cilvēkiem. Vēlies iepazīt valsts kultūru, paražas un uzzināt slēptākās vietas caur vietējiem iedzīvotājiem? Tev ir iespēja apmesties pie kādas ģimenes viņu mājvietā jebkurā pasaules valstī – meklē un izvēlies!
  3. https://skiplagged.com/ Iespēja atrast lētākus un nedaudz neparastus risinājums izdevīgākiem lidojumiem. Reizēm, meklējot lidojumu starp pilsētām vai valstīm, ir vērts apskatīt piedāvājumus lidojumiem ar nolaišanos tavā gala punktā, bet tālāku lidojumu, tādejādi, piemēram, par lidojumu no Sandjego uz Čikāgu var izdoties samaksāt lētāk, pērkot biļeti lidojumā Sandjego- Ņujorka ( ar piezemēšanos arī Čikāgā). Izsklausās nedaudz neprātīgi? Ir vērts pamēģināt!
  4. http://www.rome2rio.com/ Dzīve norit pēc saspringta grafika? Bet tik ļoti gribas atpūsties… Šī vietne palīdzēs saplānot ceļojuma laiku pa minūtēm, ievadot savu adresi un gala punktu, kur vēlies nokļūt, tiks aprēķināti visu veidu nepieciešamo transportu laiks, ļaujot ikdienas skrējienā ieplānot arī kādu skaistu atvaļinājumu.
  5. http://seat61.com/ Ir fobijas, pret kurām nav jācīnās! Ja vēlies doties ceļojumā, bet baidies lidot vai vienkārši vēlies atrast lētākus, interesantākus vai citādus veidus kā nokļūt galamērķī – RentMama auto noma ir droša – šī vietne būs lielisks palīgs. Ūdens transports, vilcieni un autobusi- izvēlies un dodies ceļā!

Izvēlēsies labāko auto nomu – RentMama!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies