Noderīgas interneta vietņu adreses ceļošanai

dolo_acca21
dolo_acca21 22. novembris 2015 22:43
2323

Plāno nākamo ceļojumu un vēlies izmēģināt ko jaunu? RentMama auto noma iesaka apmeklēt šīs interneta vietnes un izbaudīt savu nākamo ceļojumu, apgūstot kaut ko jaunu un gūstot jaunu pieredzi!

1. http://www.jetlagrooster.com/ Miega režīms ceļojot ir tiešām svarīgs, lai staigājot pa ceļojuma mērķa skaistajām ieliņām pietiktu spēka. Tāpēc izmanto šo vietni, lai saplānotu sev piemērotu miega režīmu, šķērsojot dažādas laika joslas. Lielisks palīgs arī tad, ja jāveic biznesa lidojumi.

2. http://www.blacktomato.com/about-us/ Ja vēlies savu ceļojumu padarīt neparastu- apmeklē šo vietni! Īpaši un kreatīvi piedāvājumi dažādiem ceļojumiem, varbūt pārsteidzoši un pat šokējoši, taču lieliski. Idejas īpašiem ceļojumiem, piemēram, medus mēnesim.

3. http://www.responsibletravel.com/ Lieliska vietne īstiem dabas mīļiem! Ja ceļojot vēlies rūpēties par mūsu planētu un dabu, te atradīsi lieliskas idejas un iespējas kā respektēt vietējo kultūru un vidi, kā arī mudināt pārējos domāt līdzi.

4. http://www.ifly.com/  Lai sava ceļojuma laikā justos droši un patīkami arī lidostās, izmantojiet šo noderīgo vietni. Tajā saņemsiet jaunāko informāciju par lidojumu arī gadījumos, ja tas kavējas, tā palīdzēs atrast īsto terminālu, kā arī informēs kur paēst un iepirkties, atrodoties lidostā, un viegli ļaus jums sazināties ar lidostas darbiniekiem.

5. https://contexttravel.com/ Vai tev ir svarīgs konteksts? Lai piedzīvotu izzinošu un vērtīgu ceļojumu šī vietne var palīdzēt. Tajā atradīsi informāciju par  ievērojamākajām vietām, to apmeklēšanas noteikumiem, gida darba laiku un citas nozīmīgas lietas, piemēram, ieejas biļešu cenas.

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies