Noderīgas interneta vietnes ceļošanai: 2. daļa

dolo_acca21
dolo_acca21 24. novembris 2015 20:29
1437

RentMama auto noma iesaka: Plāno, sagatavojies un esi informēts par piedzīvojumiem, kas Tevi gaida Tavā ceļojumā, labākajām vietām, ko redzēt, kur paēst un kur atpūtināt kājas. Šīs vietnes tev palīdzēs!

 

1.  https://www.tripit.com/ Vietne, kas ērti un ātri palīdzēs saglabāt visu ar ceļojumu saistīto informāciju un detaļas. Viss, kas ir jādara-  jāpārsūta e-pasti par viesnīcu rezervēšanu, auto nomu un citu informāciju.

 

2. http://www.spottedbylocals.com/ Palīdzēs atklāt īstos dārgakmeņus vai īpaši savām vēlmēm un interesēm atbilstošu ceļošanas pieredzi. Vietne apvieno 57 dažādus pilsētu ceļvežus visā Eiropā un Ziemeļamerikā. Tajā apkopoti arī vietējo iedzīvotāju padomi, lai palīdzētu ceļojumu padarīt neaizmirstamu.

 

3. http://www.trover.com/ Īpaši iekārdināt sevi ceļot palīdzēs šī vietne -  pilna skaistām un burvīgām fotogrāfijām, bet vērtīgais pluss - kopā ar fotogrāfijām citi ceļotāji dalās ar savu pieredzi un ieteikumiem.

 

4. http://travellr.com/ Vēl kāda vietne, kurā varat smelties iedvesmu un informāciju no citu ceļotāju atstātajiem padomiem. Atrodami ieteikumi gandrīz par visu, sākot no labākajām vietām, kur paēstu, lētāko transportu no lidostas, viesnīcas par draudzīgām cenām un daudz kas cits.

 

5. http://www.peek.com/ Ja vēlies vēl īpašāku apskatu par vietām un lietām, kas ceļojumā jāizmēģina - lūk! Šajā vietnē ar savu pieredzi un ieteikumiem dalās slavenības, sabiedrībā zināmi cilvēki un savas jomas speciālisti. Noderēs sevišķi tiem, kas īpaši ieinteresēti kādā sfērā arī ceļojuma laikā!

 

Savukārt, ja meklē lētu auto nomu, tad droši "iemet aci" RentMama auto nomas mājaslapā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies