No tumšiem kaktiem uz logiem vaļā un priekiem,pilnu ausu.

Autors: hiperkeri, 2018. gada 22. aprīlis, 09:16:04
No tumšiem kaktiem uz logiem vaļā un priekiem,pilnu ausu.

Sveikas,dāmas!

Ar ko lai sāk. Laiks kā jūra aizvijies..

Un es arī esmu pilnīgi cits cilvēks kā pirms pāris mēnešiem,akurāt,kad beidzu blogot.

Turpinot iepriekš iesākto un runājot ES izteiksmē, es nebūtu domājusi,ka pamēģināšu ko tiiiik dažādu un tomēr, prieks visu piedzīvot un izdzīvot,jo labāk nožēlot ko padarītu nekā neizdarītu. Lai gan,nožēlas īsti man nav. Jo redzi,pa šiem dažiem mēnešiem Hiperkeri pirmo reizi mūžā izbauda,kā tas ir- depresot(nebūšu liekule un neuzstādīšu sev diagnozi, taču tā ir tā sajūta,kad netiec ar sevi ilgstoši galā, iedvesmas ne-kādas, viss apkārt liekas vienkārši labāks bez tevis un sev vienkārši tajā situācijā neredzi to jēgu. Bet viss,ko esmu sapratusi, jēga tāda,ka jēgas nav un jēga ir tomēr no tevis paša. ). Nu ,nebija viegli gada grūtākos mēnešus pēc tumsas izkokonoties un lēēēnām sagaidīt kādu stariņu saules.

Nu,bet ,tikko izkūņojos no segām un-bu-huuu ,sevis žēlošanas  un saule iespīdēja logā,Hiperkeri ir kaut kāds ūnikums.

Ko es esmu iesākusi?

Ē,vispār jau, esmu youtūbē! Iedomājies? Bet nu,tipiski manā stilā. Šoreiz es,gatavojoties uzņemt vīra radiniekus no ārzemēm, izlēmu uzlabot savas valodas zināšanas angliski un apzināti izveidoju angļu valodas muldamkanālu TeachMommyHowToTea ( māci mammai,kā dzert tēju. ak jel,tas nosaukums arī nāca... eee,nejauši.kā lai to labāk nosaukt. tu drukā dažādus nosaukumus un delete vietā nospied enter. un tagad tu tas esi. nu,tieši tik randomizēts viss,cik esi tu pats:D:D Pelnīti.).

Kanālā es vienkārši filmēju tās padsmit minūtes,kamēr ir MANS laiks,jo mazais guļ vai ir ar tēti,tad nu es pošos(plus,var paskatīties,kā es ar to tieku galā) un papildus vēl klausīties kādā man uz doto brīdi tuvā tēmā. Vai vairākās. Nu,jūs jau mani zināt:):D Tikai angliski. Pašlaik tas viss ir tik brīvi plūstoši,ka domāju,vai to visu maz paturēt un uzreiz nedzēst ārā,bet 28 epizodes jau ir iemūžinātas. Nu ko , katru dienu kas jauns ir jāpamēģina,ja?:)

Otrs- esmu iegādājusies savus krokšus. Jo tie vienkārši priekš mājām ir tik. Ērti. Nu krokši man jau pirms tam bija, tikai tādi,par kuriem neiedomāsies,ka tie ir oriģinālie krokši. Vieni pat tādi, ar kuriem esmu,nopietni, pat uz skatuves kāpusi. Bet šie nu ir īsti krokši. Tie dārza krokši. Un arī tos es nenožēloju.Nopirku izmēru par lielu,bet sanāca izmēru par mazu. Loģika nekāda. Bet tomēr- neko nenožēloju.

Protams, uztaisīju lielo skapja tīrīšanu.Jo tā mājas tīrīšana un skapja vēdināšana ir reāli profilakses pasākums dvēselei.

Norāvos uz saldumiem,ka maz neliekas. Un tagad kādu nedēļu esmu sākusi iet pa pareizāka uztura taciņu. Jes. Kad nāk svaigie zaļumi,ir vieglāk. Vispār tas uzturs,tikko esi izlēmis kļūt "pareizāks",ir grūta lieta. Te vajag iedvesmu. Kas jums ir pašlaika top receptes? Jo man jāsastāda ēdienkarte nedēļai un jūtu, priekšā liels klupšanas akmens,jo visas čakras šajā jomā ir noslēgušās pirms manis starp mani un plānotāju:D

Vēl es pasūtīju Amazonā bērnu izklaižu žurnālu CBeebies,jo tajā,izskatās,ka ir nodarbes kā pašam mazākajam,kuram lasīt pasaciņu priekšā( angļu valoda. Pagaidām visu varu tulkot. Bet man tas īsti grūtības nesagādā) līdz atrodi vardes tā jau piepildītā zīmējumā, komiksi jau lielākam mazulim līdz pat sākumskolas līmenim+vēlāk,kad mazais pats mācās angļu valodu .Man likās baigi vērtīgs tomēr šis izdevums. Man pašai iepatikās un sāku ar zīmuļiem tur viskaut ko krāsot. Nu no tā es saņēmos un pieķēros savai mandalu grāmatai.

Un vēl esmu uzadījusi pusotru cimdu pāri:):)

Tas viss pa pāris mēnešiem tā,īsumā!

Vaaaai,bet vispār,esmu iegājusi superdziļi sejas kopšanas līdzekļu sastāvdaļās un labprāt par to vēl šo to uzrakstītu. Nu,veco,labo laiku vārdā.

Es pat nezinu,ar ko sākt! Jo te rakstīt arī gribas!

Tā kā man rakstīšana aizņem kādu stundu, biju domājusi,tāpēc sākšu yūtūblot,jo tas noteikti būs īsāk,taču tā pašlaik liekas tāda neiedvesmojoša lieta priekš manis,ka sirds lūgtin lūdzas- nu taču saņemies un atsāc rakstīt! Nu tad reku šeku saņēmos!

Un ir skaista diena! Brauksim uz Ozolnieku veselības takām pastaigāt! Ožos tagad ir ģimenes restorāns, būs arī tajā kāja jāiesper:) Saule spīd un jūtu- būs laba diena! Lai arī jums!

Pavasara brīvdienu blogu konkurss