Nimfu izklaides erotiskajā romānā

Linduchy
Linduchy 11. jūlijs 2016 13:53
1203

Kad iedomājos nimfas, prātā rodas meža aina ar dzidru avotu, ūdenskritumu, sulīgi zaļām papardēm, smalkiem ziediem, dzīvespriecīgiem smiekliem, vijīgām dejām un seksuālām rotaļām spožā mēness gaismā...

Nedēļas izskaņā manās rokās nonāca izdevniecības JUMAVA izdotais erotiskais romāns „Nimfas. Astartes mezgls“, kura autori ir Sari Luhtanena un Mīko Oikonens.

Stāsts ir par nimfām un satīriem, to mūsdienu dzīvi cilvēku vidū – ikdienas gaitām, lai iejuktu pūlī un neizceltos, seksuālām rotaļām ar baisu iznākumu, nimfu bailēm no satīriem un cīņu par brīvību, satīru varu un slepeno valdīšanu pasaulē.

Astartes mezgls ir Nimfu sērijas otrā grāmata. Pirmo daļu neesmu lasījusi, taču tas netraucēja uztvert grāmatas stāstu. Jāsaka atklāti, ka pēc šīs grāmatas izlasīšanas man neradās vēlme uzmeklēt pirmo daļu. Lai arī man patīk lasīt literatūru ar erotikas piedevu, tomēr šajā konkrētajā darbā man traucēja sulīgi aprakstītā nimfu un satīru pastrādātā vardarbība vieniem pret otru un cilvēkiem. Tas viss likās pārāk baisi. Iespējams, citā laikā es tam nepievērstu īpašu uzmanību, bet šobrīd tas vienkārši nebija man.

Romāns sarakstīts jauniešiem viegli uztveramā valodā, ātri izlasāms. Patiks fantāzijas cienītājām.

Uz grāmatas vāka ir +18 norāde. Manuprāt, ne jau romāna erotikas dēļ, bet gan tāpēc, lai nenobriedušas lasītājas nesadomātos, ka ir nimfas tuvākajā pilnmēnesī. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies