Nila Īles studija skolēnus aicina uz izglītojošām muzikālajām darbnīcām

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. septembris 2020 12:35
102

Pazīstamie perkusionisti Nils Īle un Maija Sējāne Īle piedāvā izglītojošu, muzikālu darbnīcu ritma un skaņu pasaulē 1. – 12. klašu skolēniem. «Aicinām skolēnus pie mums, Nila Īles mūzikas studijā, tāpat  ar lielu prieku dosimies ciemos uz jūsu skolu! Muzikālās darbnīcas tiek veidotas projekta «Latvijas skolas soma» ietvaros,» stāsta mūziķi. 

«Piedāvājam izbaudīt muzikālu darbnīcu, kurā caur kopīgu instrumentu saspēli bērni un jaunieši tiek iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules, iepazīst skaņas daudzveidīgo burvību, gūt pirmās iemaņas ritma spēlē, iepazīt un izmēģināt dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veidot kopējas muzikālas kompozīcijas,» par nodarbībām saka Maija, savukārt Nils piebilst: tā ir saruna mūzikas valodā, kuras laikā katram ir iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet pieskarties, izmēģināt un izbaudīt visus piedāvātos mūzikas instrumentus.

«Pēc pieredzes varam teikt, ka  šī muzikālā saruna caur instrumentu nereti palīdz atvērties pat visnoslēgtākajam skolēnam un darboties ar visiem kopā, kā arī iedvesmot ne vienu vien skolēnu turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā arī turpmāk. Programma ir piemērota atbilstoši katram vecumam un vadoties pēc pieredzes, veidota tā, lai skolēniem ne mirkli nekļūtu garlaicīgi.»  

Savukārt jau no 14.septembra Nila Īles mūzikas studijā atsāksies etnoperkusiju nodarbības gan maziem, gan lieliem. Nodarbībās ikvienam interesentam būs iespēja apgūt djembe un citu etnoperkusiju spēles mākslu, kā arī ritma un skaņas improvizāciju, kas veicina ne tikai ritma izjūtu, bet arī uzdrošināšanos, ieklausīšanās prasmi, spēju sastrādāties komandā, kā arī uzlādē pozitīvo enerģiju ikdienai. 

«Mēs esam laimīgi par katru, ar kuru mums ir dots tas prieks sarunāties šajā brīnišķīgajā mūzikas valodā!» atzīst Maija. 

Pieteikties nodarbībām var, rakstot uz e-pastu: nilsilestudio@inbox.lv 

Tuvāka informācija par nodarbībām:

www.nilsilestudio.lv

www.facebook.com/nilsilestudio

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies