Nila Īles mūzikas studija piedāvā radīt savu unikālo ritma kompozīciju un izveidot atraktīvu video

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2020. gada 30. aprīlis, 15:57:05
Nila Īles mūzikas studija piedāvā radīt savu unikālo ritma kompozīciju un izveidot atraktīvu video

Šobrīd, kad kultūras dzīve vismaz uz laiku ir apstājusies, daudzi mūziķi un kultūras cilvēki meklē jaunas un radošas idejas, kuras piedāvāt cilvēkiem, nesatiekoties vienam ar otru klātienē, bet turpinot sadarboties.  

Šādu radošu ideju ir izveidojusi arī Nila Īles mūzikas studija, kas piedāvā dažādām cilvēku grupām - ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem u.c. – izveidot savu unikālo ritma kompozīciju, «ievīstot» to atraktīvā video. Kā norāda Maija Sējāne Īle, tas var kalpot vienkārši par prieku sev, taču tikpat labi šo muzikālo sveicienu  var nosūtīt kādam svētkos, piemēram dzimšanas dienā, izlaidumā vai kāzās. 

«Jūs paši būsiet gan muzikanti, gan aktieri, gan operatori. Jūsu ierakstu studija būs katram pašam savās mājās. Tas būs interesants, radošs process, kas vienaldzīgu neatstās nevienu dalībnieku. Tev nav jābūt mūziķim vai ar ritmu cieši saistītai personībai. Ritma un skaņas vibrāciju sevī spēj sajust ikviens: par to esam pārliecinājušies dažādās ritma darbnīcās, kolektīva saliedēšanās, dzimšanas dienas ballītēs un citos pasākumos, kurus ikdienā rīkojam un vadām gan Nila Īles mūzikas studijā, gan ārpus tās. Ritma kompozīcijas tapšanas process būs viegli saprotams un īstenojams ikkatram, un galarezultāts būs kā paliekoša vērtība un brīnums, kuru paši būsiet radījuši. Lai sajustu ritmu un skaņas vibrāciju sevī – vecumam nav nozīmes!» uzsver Nils Īle.

Meklējiet mūs: www.nilsilestudio.lv, kā arī sociālajā tīklā «Facebook»: www.facebook/nilsilestudio.lv   

FOTO INETA ŪDRE