Nesēdi mājās, iegriežam vasaru kopā!

Riidziniece7
Riidziniece7 16. maijs 2018 21:13
1159

Nezini kurp doties maija brīvdienās? Tuvojoties vasaras sezonai, auto noma Ambercar aicina apmeklēt vasaras sezonas atklāšanas pasākumus, dažādās Latvijas pilsētās, kuru ietvaros iespējams baudīt pasākumus brīvā dabā, atpūsties kopā ar ģimenēm un draugiem, kā arī vienkārši labi pavadīt laiku. Nesēdi mājās, iegriežam vasaru kopā!  

 1. Lielais blieziens Talsos 2018,  19.maijā

Auto noma Ambercar aicina, sapulcini draugus - jūs jau sen to gaidījāt! Lustīgas vasaras ieskandināšanas koncerts LIELAIS BLIEZIENS TALSOS 2018 - populārākās latviešu dziesmas, dejas līdz pat rīta gaismai un neaizmirstama jautrība! Koncertā vienkopus pulcēsies iemīļotās grupas "Klaidonis", "Līvi" un citi mākslinieki, kā arī par lielisku atmosfēru gādās DJ Roberts Lejasmeijers.

2. Muzeju nakts 19.maijā

Latvijas simtgades reizē Muzeju nakts tēma ir „Šūpulis”, tādējādi iekļaujoties valsts simtgades stāstā, kas sākās 2017.gadā un turpināsies līdz 2021.gadam, 2018.gada vadmotīvs ir „Dzimšana”.

Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Auto noma Ambercar aicina apmeklēt jebkuru Latvijas muzeju, un muzeju naktī godināt šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus!

3. Vasarsvētki Bīriņu Pilī ar Lielo Šlāgerkoncertu  20.maijā

Ceriņu ziedu plaukumā 20. maijā 13.00 auto noma Ambercar aicina apmeklēt Bīriņu Pils  Vasarsvētku svinības, Pils dārzā. Šajā dienā kā sendienās ikvienu apmeklētāju priecēs Svētbrīdis, mūzika, dejas, gleznas, Lielais Šlāgerkoncerts – Zaļumballe, tirdziņš un citas visnotaļ svētkiem piederošas lietas.

Vasarsvētki Bīriņu Pilī atkal būs vieni no pirmajiem plašajiem Dārza svētkiem šajā sezonā, kas pulcē ap 2000 dalībnieku!

Aizraujošas brīvdienas vēlot,

Pašmāju auto noma Ambercar!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies