Nerunāsim, bet darīsim!

6. februāris 2011 22:19
822

Īstenībā ļoti labs padoms. Nerunāsim par seksu, bet nodarbosimies ar to. Nu, tā kā mūsu vecāki savā laikā, kad seksa tēma bija tabu. Tas, ka par to nerunāja, jau nenozīmēja, ka tās nav. 

{pic:1}

No vienas puses es piekrītu šim aicinājumam. Jo pirmkārt tā ir ļoti intīma lieta, un nepastāv nekādas receptes. Viss notiek pēc principa, viss ir atļauts, ja vien tev tas ir pieņemami, un nevar nosodīt otru, kas dara savādāk. Un otrkārt, intīmā dzīve nav domāta svešām acīm. 

 

Bet ir viens bet. Tīri cilvēciskā vēlme izrunāties. Brīžos, kad sakrājies kas uz sirds. Brīžos, kad liekas otram noderētu uzmundrinājums. Brīžos, kad šķiet, ka otram galīgi viss iet grīstē. 

 

Piemērs, meitene atklājusi vēlmi masturbēt, bet viņai šķiet, ka tas ir slikti, viņa sevi soda, piemēram neēdot vai arī kā citādi mocot, jo tas taču ir grēks. Ar viņu ir jārunā, jāstāsta, ka viss ir normāli. Mūsu ķermenis ir mūsu ķermenis un nav nekas slikts, ka mēs sev pieskaramies. 

 

Otrs piemērs. Sievietei sekss nepatīk. Viņa par to nerunā. Baidās. Bet vainīgs ir neprasmīgs vīrietis un šī sieviete citu pieredzi nepazīst. Un dzīvo, jo negribas jau no vilka bēgot ieskriet lācim nagos. Ar viņu ir jāparunā, jāļauj izrunāties. Viņai ir jāzina, kāds sekss var būt. 

 

Trešais piemērs. Kaut vai parasta vidusmēra ģimene, kurai seksuālajā dzīvē pienākusi krīze. Varbūt savā starpā sarunāties nevar, kaut kas traucē. Un tad ir labi, ja ir kāda draudzene, īsta vai virtuāla, uz kuras pleca izraudāties, ar kuras palīdzību saņemties kaut ko mainīt. 

 

Mūsos ir pavisam cilvēciska vēlme izrunāties. Ne velti psihoterapeitu bizness zeļ un plaukst, jo visas problēmas var atrisināt sarunas veidā. 

 

Mēs runājam par kino, par bērniem, par audzināšanu, par modi un par ēst gatavošanu. Sekss nebūt nav mazsvarīgāks. 

 

Bet arī nevienu sarunu nedrīkst uzspiest. Ja gribas parunāties, droši iesaisties. Bet, ja uzskati, ka par šo tēmu nevajag runāt, ka jāiet un jādara, tad, mīļā, ej! Nekavējies un baudi procesu! Mēs te, kurām ir laiks, papļāpāsim. Varbūt viena no otras ko noderīgu pārdomām gūsim. 

 

P.S. Atzīstu šis ir  mans pieteikums vēlmei blogot. Ja lielākā daļa būs pret, es jūsu izvēli cienīšu un neuzbāzīšos. 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
enya 7. februāris 2011 15:55

Nu ja, tapec tas arii saucas blogs, ka tu raksti SAVAS domas, nevis visparzinamas patiesibas, kas panemtas kaut vai no enciklopedijas!:)

7. februāris 2011 13:30

Skaidrs :)
Viesi, es esmu to ievērojusi, ka latviešiem grūti pieņemt blogu kā publisku dienasgrāmatas veidu, un to, ka katrs var domāt pa savam.

7. februāris 2011 10:33

Tā tik turpini Artemida! Nav ko ņemt galvā tās,kas brūk virsū.Šeit visas,kas raksta blogus taču raksta savu subjektīvo viedokli un to ir jāsaprot,ka katram var viedoklis atšķirties.Tapēc ir teiciens ''par gaumi nestrīdas''

7. februāris 2011 09:57

nee, nee iet tikai runa par to ka tu raksti par sho temu un nebaidies runat par sevi un rakstit no sava skatu punkta.

7. februāris 2011 09:36

Man tā Kerija no Sekss un lielpilsētas nepatīk! :D Varbūt mums ir šis tas līdzīgs, bet ir viena ļoti būtiska lieta, kas ir pilnīgi atšķirība. Es esmu monogāms cilvēks! Un nenodarbojos ar seksu seksa dēļ, ka tikai loceklis. Man svarīgākais ir vīrietis un tas, kāds viņš ir kā cilvēks, nevis viņa mantība.

pikadilija 7. februāris 2011 08:11

Esmu t ikai un vienīgi par un tavā pusē, un tās knābātājas nav ko ņemt galvā, lai dzīvo savu dzīvi un nejaucas pie mums, ja viņam šī tēma nepatīk, ir tak daudz citu tēmu noteikti, kas viņām patīk un lai lasa un komentē cik uziet, galvenais ka apmierinātas :) tieši ta pat kā es, man ļoti patīk tavi rakstiņi, pirms tam ļoti precīzi nodēveja tevi, par Keriju no Sekss un lielpilsēta :)
gaidīt gaidu tavus rakstus un diskusiju :)

kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2011 07:36

artemida, ir forši, ka esi aizsākusi blogu sēriju par un ap seksu. tev padodas! cerams drīzumā atkal kādu pikantu blogu sagaidīt :)

smukaa 7. februāris 2011 00:57

sandija - ne es vieniigaa taada;)

sandija 7. februāris 2011 00:55

smukaa

Nu, kā lai saka - ja rakstam blogu, tad gribot negribot atveramies, emocionāli. Ja kāds sāk baigi brukt virsū, tas protams, nav patīkami. Es pati esmu to izjutusi, kā tas ir.

Ķircināties labvēlīgi var, apmainīties ar viedokļiem arī, bet mums jau portālā dāmām patīk lasīt atklātus blogus, knābāšanās šo lietu var nogriezt saknē, tāpēc dzīvosim draudzīgi, izpaudīsim savus viedokļus, bet nekašķēsimies

smukaa 7. februāris 2011 00:45

Izskataas,ka esmu slavena:D